MODA STYL TRENDY

Victoria Beckham: Ikona stylu wczoraj i dziś

Która z nas w latach 90’ nie chciała być częścią super girls bandu – Spice Girls. Pięć dziewczyn, pięć różnych osobowości i totalnie odmniennych styli, a wśród nich znana jako Posh Spice Victoria Beckham. 

Od pop gwiazdy do businesswomen

Prawie 20 lat temu wygląd Victorii opierał się przede wszystkim na którkich mini spódniczkach, eksponowaniu bielizny i make up, głównie w postaci strzydlatych linii eye linera na górnej powiece. Po rozpadzie zespołu Victoria zaczęła pracować nad swoim imigem, co zaskutkowało jedną z najbardziej spektakularnych stylowych przemian. Z popgwiazdy stała się odnoszącą sukcesy kobietą biznesu a wszystko za m.in. sprawą założenia własnej marki, której nazwa wywodzi się od jej imienia i nazwiska. 

 

 

Obecnie Victoria Beckham jest synoniem ogromnego sukcesu: własna firma, udane życie rodzinne i kolekcje prezentowane rokrocznie podczas Londyńskich Tygodni Mody. 

 

W naszej galerii znajdziecie mały „look back” stylizacji gwiazdy, dzięki którym sami możecie ocenić jak bardzo jej wygląd ewaluował i jak ogromną metamorfozę przeszła.

 

Galeria