Modowe wydarzenia w Warszawie

Modowe wydarzenia w Warszawie

Czy kochacie modę? Czy poszukujecie niezwykłych, często niepowtarzalnych prezentów świątecznych? Chcecie odświeżyć swoją garderobę? Nie macie pomysłu na weekend? Jeżeli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco to jesteście w odpowiednim miejscu. 

Dlaczego?

Już w najbliższy weekend Warszawa zamieni się w prawdziwą stolicę mody! Podczas tych dwóch dni odbędzie się wyjątkowo dużo targów, wyprzedaży szaf i innych modowych eventów, a my pokażemy Wam gdzie i kiedy dokładnie warto się wybrać! 

KIERMASZ + ŚWIĄTECZNA LOTERIA SUGARFREE 

Propozycja dla wszystkich miłośniczek sukienek. Niesamowite kreacje Sugarfree będą dostępne w niespotykanie niskich cenach (podobno zaczynają się już od 20 zł), a do tego sklep organizuje świąteczną loterię, w której każdy los wygrywa.

 

MUSTACHE.pl: YARD SALE vol. 26

Przez cały weekend Pałac Kultury będzie pękać w szwach od pięknych ubrań i dodatków. Na targach pojawi się wielu ciekawych wystawców m.in. LetterBag, LOCAL HEROES, The Odderside, Happy Socks i wielu innych. Szkoda byłoby przegapić takie wydarzenie. 

 

 

ŚWIĄTECZNA WYPRZEDAŻ SZAFY Z BLOGERKAMI W RENT AND RULE

Wiamodo, że blogerki modowe mają talent do wyszukiwania perełek wśród ubrań, dlatego naprawdę fajnie przejąć od nich kilka z nich.

 

 

WYPRZEDAŻ SZAFY JEMERCED 

Powtórka z zeszłego roku, czyli wyprzedaż szafy polskiej królowej stylu. Butik Just Paul w tym dniu zamieni się w garderobę Jessy Mercedes, która chyba każda z nas chciałaby mieć we własnym domu. 

Bierzcie mamę, siostrę, przyjaciółkę i lećcie! Możecie złapać świetne okazje i znaleźć ciekawe, wyjątkowe prezenty świąteczne!  

To see everyday as a new beginning. 🏔 #Poland

A post shared by Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced) on

Autor: Asia Twaróg

Podziel się :
0


Facebook
Facebook
Instagram