EDITORIAL MODA TRENDY

Ekspresja kolorów w nowej kolekcji MARLU

Wiosenna kampania MARLU, to zabawa kolorem, formą i fakturą. W propozycjach marki królują lata 80′ i 90′, a także to, co w nich najlepsze, czyli przerysowana góra, podkreślona talia i wyeksponowany dół.  Intensywna kolorystyka, drapowane sukienki w szampańskim odcieniu oraz plisowane, asymetryczne spódnice w najmodniejszym odcieniu w tym sezonie – ultraviolet. Oprócz tego, w kolekcji zobaczymy transparentne przezroczystości, prześwity, trencze przypominające peleryny przeciwdeszczowe ozdobione roślinnym nadrukiem.

Osobowość wyrażona kolorem

 Inspirację stanowiła nowoczesna kobieta – pewna siebie, charakterna, która kocha manifestować swoją osobowość także za pośrednictwem wyrazistego koloru. Dlatego w najnowszej kolekcji to właśnie kolorystyka stanowi jeden z kluczowych elementów i dodaje pazura klasycznym, ponadczasowym fasonom. Tym razem kluczem dla opracowania palety, było dostrzeżenie „pragnienia kolorystycznej ekspresji”, a na liście znalazły się zarówno odważne i mocne odcienie, jak i te spokojniejsze, które wprawiają w dobre samopoczucie jak szarość, klasyczna czerń i biel.

Zdj. materiał prasowy

 

(1) Comment

  1. […] MARLU pisałyśmy przy okazji niedawnej premiery najnowszej kolekcji #ULTRA GLAMOUR . Właśnie z tej okazji Agata Ula Rzepniewska udzieliła nam odpowiedzi na pytania o inspiracje i […]

Comments are closed.