FASHION NEWS MODA

SQUAЯE – inicjatywa, która dba o środowisko

Jak często zdarza Ci się zapomnieć z domu torby na zakupy i ostatecznie kupujesz plastikową siatkę? Czy w ogóle kiedykolwiek zastanawiałaś/eś się, ile plastiku zużywa się na świecie i co się z nim potem dzieje? 

Koncepcja

 Te oto pytania stanowią inspirację dla nowo powstałej marki SQUAЯE. Inicjatywa założona przez 5 studentów z London Collage of Fashion, na potrzeby projektu uniwersyteckiego, oferuje stylowe, wygodne i ekologiczne torby na zakupy wielokrotnego użytku. To świetne rozwiązanie dla osób które stawiają na spontaniczność, cenią sobie wygodę, styl a także środowisko.

View this post on Instagram

By @gqeyes

A post shared by SQUAЯE (@thesquarebag) on

Oferta 

Dzięki temu, że składają się do małego, płaskiego i kwadratowego formatu SQUAЯE bags z łatwością wchodzą do kieszeni lub małej damskiej torebki. Ich kolorystka inspirowana była neonowymi instalacjami oraz pokazami mody.  Dostępne odcienie: Electric Blue, Neon Yellow i Juicy Orange. To, co je wyróżnia to innowacyjny materiał Tyvek a co za tym idzie minimalizm, styl i wytrzymałość oraz przemyślany design, który zapewnia jak największą wygodę podczas zakupów.

View this post on Instagram

By @gqeyes

A post shared by SQUAЯE (@thesquarebag) on

Dalszy rozwój 

By móc dalej rozwinąć projekt oraz dostarczyć klientom jak najlepszy produkt SQUAЯE liczy na wsparcie finansowe! Na stronie https://crowdfundcampus.com/campaigns/thesquarebag znajdziecie również wideo i opis przybliżające produkt oraz koncept kryjący się za nim.

Już w tym tygodniu SQUAЯE rusza ze sprzedażą internetową! Torby zamówisz na stronie marki https://www.thesquarebag.com. Natomiast tych co mieszkają w Londynie lub będą przejazdem zachęcamy odwiedzenia stoiska SQUAЯE 7 czerwca między 9 a 17 na Spitalfields market. Będzie okazja do poznania teamu oraz dokonania zakupu. 

Dołącz do SQUAЯE community!

Nie zapomnijcie o śledzeniu @thesquarebag na Facebooku i Instagramie.

#CAREWITHSQUARE

 

 

Zdjęcia, tekst mat. prasowe

 

Please follow and like us: