• MODA  • Alexa Chung – zasady stylu brytyjskiej IT GIRL

Alexa Chung – zasady stylu brytyjskiej IT GIRL

Alexa Chung bez wątpienia jest współczesną ikoną mody. Zalicza się do grona gwiazd, których styl jest najchętniej kopiowany przez fanki na całym świecie. Nie bez powodu, ponieważ do tej pory już trzy razy zdobyła miano najlepiej ubranej osobowości British Fashion Awards Style Icon Award. 

https://www.instagram.com/p/BZyL2rCDYzm/?taken-by=alexachung

Pochądząca z Wielkiej Brytanii dziennikarka i modelka ma za sobą owocną współpracę z takimi markami jak np. AG Jeans, czy Marks&Spancer. Co więcej w tym roku zadebiutowała jako projektantka, otwierając własną markę o nazwie„Alexachung”. W ofercie znajdziemy ubrania dosłownie wyciągniete z jej szafy, gdyż każdy projekt oddaje dokładnie to, co Alexa ubrałaby na siebie. 

Popularność swojego stylu zawdzięcza umiejętnym i prostostym połączeniom różnych koncepcji, które zawsze dają ten sam efekt: bezwysiłkowe, ale bardzo dziewczęce i z klasą. Ogromnym atutem jej stylizacji jest fakt, że nie wypiera się noszenia sieciówek na rzecz designerskich ciuchów od najlepszych projektantów, wręcz przeciwnie łączy je ze sobą.

W naszej galerii znajdziesz kilka prostych zasad, jakimi kieruje się Alexa przy swoich stylizacjach. 

Galeria