Marka ROSA łączy siły z top modelką Martą Dyks! - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Marka ROSA łączy siły z top modelką Martą Dyks!

Marka ROSA łączy siły z top modelką Martą Dyks!

Wykwintna limitowana linia biżuterii ROSA to efekt współpracy właścicielki i projektantki Agnieszki Rosy z top modelką Martą Dyks. Inspiracją kolekcji był wyrazisty styl przełomu lat 80. i 90. oraz ikony tamtych czasów – Christy Turlington, Vanessa Paradis, Lady Di. 

 

 

 

 

Inspirująca linia

 

Motywem przewodnim kolekcji jest wyplatana ręcznie złota lina, którą znajdziemy m.in. w ręcznie robionych kolczykach i bransoletkach. Nie zabrakło również wyjątkowych pierścionków z pięknym szlifem brylantu lub błyszczącą czarną taflą onyksu, a także delikatnych łańcuszków, z których słynie marka. 

 

 

Jak mówi właścicielka marki – Agnieszka Rosa: „Współpraca z Martą była niezwykle inspirująca, szczególnie że jest ona kobietą o niezwykłej artystycznej wrażliwości, którą staraliśmy się oddać w projektach z tej kolekcji. Ogromnie cieszymy się, że będziemy mogli pokazać efekty naszej współpracy

 

 

 

 

Mistrzowski kunszt

 

Biżuteria z kolekcji ROSA x Marta Dyks powstała w pracowniach polskich mistrzów jubilerskich i wykonywana jest z najwyższą precyzją z 14-karatowego złota i kamieni szlachetnych. Każdy model jest sygnowany i produkowany w limitowanej liczbie egzemplarzy. 

 

 

Marta Dyks x Rosa Chains fot. Pik- Kulesza

 

 

Kolekcji towarzyszy subtelna, utrzymana w czarno-białej kolorystyce kampania, sfotografowana przez duet Kulesza Pik. Kolekcja dostępna będzie w butiku marki  przy ul. Wilcza 3 lok.39 oraz na stronie rosachains.com od 22 września br.