MOYE z nową, zmysłową kolekcją! - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • MOYE z nową, zmysłową kolekcją!

MOYE z nową, zmysłową kolekcją!

MOYE jest młodą polską marką, produkującą bieliznę domową, której filozofia skupia się na takich wartościach jak jakość i komfort. Projekty sygonowane logo firmy utrzymane są w minimalistycznym klimacie i ponadczasowych formach. Kultywując przywiązanie do klasyki i szlachetnych materiałów MOYE przedstawia najnowszą kolekcję – SOIRÉE.

 

SOIRÉE to ponadczasowe formy i klasyczne dla gatunku homewear kolory. Kompozycję eleganckich czerni i bieli dopełnia głęboki, atramentowy odcień granatu. Szykowne modele wykonano z delikatnej jedwabnej krepy, a także mięsistej, cieplejszej satyny powstałej z naturalnego jedwabiu i szlachetnej wiskozy. Luźne koszule i długie spodnie idealnie sprawdzą się na chłodniejsze wieczory w domu, jak i poza nim.

 

https://www.instagram.com/p/BZ0rho3lY_P/?taken-by=moyestore

 

 

Kolekcję cechuje wysmakowana gra kontrastów w charakterystycznej dla marki minimalistycznej odsłonie. Najsilniejszym akcentem jest połączenie bieli z czernią, które jest absolutną nowością w ofercie. Natomiast monochromatyczne modele z matowej krepy z obszyciami w postaci błyszczącej satyny tworzą oryginalne a jednocześnie subtelne propozycje.Wysokie figi w stylu retro pojawiają się jako szykowna alternatywa dla nocnych szortów. Nowością są również oversize-owe t-shirty wykonane z najwyższej jakości naturalnego jedwabiu, które sprawdzą się o każdej porze dnia i nocy. 

 

Projekty MOYE dostępne są na www.moyestore.com oraz w showroomie marki w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 44/16.

 

Galeria