Rimmel: jesienna kolekcja Shades of Black by Rita Ora - issue27.pl
 • URODA  • MAKEUP  • Rimmel: jesienna kolekcja Shades of Black by Rita Ora

Rimmel: jesienna kolekcja Shades of Black by Rita Ora

Inspirowany gotykiem make-up to trend sezonu Jesień / Zima 2017. Kto może mieć większą tego świadomość jak nie, ikona świata fashion i beauty Rita Ora. Intensywny i głęboki odcień ust oraz ciemne paznokcie  tworzą wysublimowany i lekko dekadencki look.

Shades of Black by Rita Ora

 

Odcienie czerni – hitem sezonu

Błyszczyki Oh My Gloss! By Rita Ora

Odważ się przenieść swoje usta w totalnie inny wymiar! W kolekcji Shades of Black znajdziesz dwa błyszczyki Oh My Gloss! w głębokich, wyrazistych odcieniach. 

Zdecyduj się na look w stylu Gothic Glamour z kolorem #830 Rita’s Black – intensywną czernią w kolorze węgla, wobec której nikt nie przejdzie obojętnie, lub przyciągaj spojrzenia z błyszczykiem #810 Desire – seksowną mieszanką czerwieni i czerni. 

Błyszczyki Oh My Gloss!, poza niesamowitymi kolorami, to aż do 6 godzin koloru, połysku, nawilżenia i komfortu noszenia – wszystko dzięki witaminie E, olejkowi arganowemu oraz technologii „Gloss Lock”, która zapewnia efekt 3D na ustach. 

Wyjątkowe opakowanie z kolekcji Shades of Black jest opatrzone autorskim podpisem Rity Ory. 

 Lakiery 60 Seconds by Rita Ora

Nowe odcienie z kolekcji Shades of Black by Rita Ora to głębokie czernie, złamane szarości i hipnotyzujące granaty. Wszystkie są zamknięte w wyjątkowej, zaprojektowanej przez Ritę butelce ze wzorem skóry węża i opatrzone jej autorskim podpisem. 

Podobnie jak pozostałe lakiery z kolekcji 60 Seconds, te z nowej kolekcji Shades of Black wysychają w mniej niż minutę*, a przy tym zapewniają perfekcyjny manicure –  trwały, błyszczący, odporny na ścieranie – i tak aż do 10 dni. To totalny mani must-have tego sezonu!

Rita Ora Rimmel Shades of Black / mat. prasowe