Kolekcja MUSES jesień-zima 2017/2018 - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Kolekcja MUSES jesień-zima 2017/2018

Kolekcja MUSES jesień-zima 2017/2018

Tej jesieni marka MUSES zgłębia w swojej kolekcji fascynację kobiecą naturą. Jej motywem przewodnim jej las, będący symbolem źródła życia oraz siły przyrody, których piękno, dzikie instynkty i sensualne doświadczenia tworzą harmonijne, ale nierzadko też zaskakujące formy i faktury.

Pewność siebie, sprzeczność, tajemniczość  to cechy kobiety, która w tym sezonie zainspirowała projektantkę marki – Aleksandrę Dziurę.

Dzika inspiracja

Kolorystyka kolekcji i formy kojarzą się z leśną scenerią, co jest szczególnie widoczne w zastosowanej kolorystyce (granaty, bordo czy musztardowe beże) i formach. Jeśli chodzi o fasony, to znajdziemy głównie: modne szyfonowe sukienki długości 7/8, mięsiste, szerokie szwedy, czy precyzyjnie skrojone garnitury. Jeśli chodzi o detale, to szczególnie wyróżniają się: wiązania pod szyją, rzędy guzików w towarzystwie ciekawych sznurowań i falban. 

 

Kampania 

Sesja wizerunkowa mocno nawiązuje do przewodniej inspiracji lasem, w którym króluje nieokiełznana natura, a zastosowany w roli tła mech podbudowuje niemal mistyczny klimat uchwycony przez zdolną fotografkę, Aleksandrę Szewczul.