UMIAR - delikatna biżuteria i prosta filozofia - issue27.pl
 • TRENDY  • UMIAR – delikatna biżuteria i prosta filozofia

UMIAR – delikatna biżuteria i prosta filozofia

Z zamiłowania do prostych form oraz pasji do projektowania powstała biżuteria UMIAR. Jednak UMIAR to nie tylko nazwa, to cała filozofia, która umiejętnie pielęgnują założycielki marki – Magdalena Brzozowska i Malwina Wysińska.

 

Początek 

Cała historia rozpoczęła się na Wydziale Wzornictwa ASP, gdzie poznały się pomysłodawczynie konceptu. Jak się później okazało, dziewyczny łączy podobne poczucie estetyki, dzięki czemu zdecydowały się zjednoczyć swoje specjalności: architerkturę i projektowanie produktu, powołując do życia UMIAR.

 

Filozofia marki

Nazwa ta doskonale definiuje wartości za którymi chcą podążać projektantki. Umiar w formie i wyrazie, szlachetne materiały, a także jakość wykonania i umiejętności rzemieślnicze projektantek stanowią o charakterze marki. Wyważone i pełne precyzji formy wydobywają ducha nowoczesnej, naturalnej kobiecości. Minimalizm w wersji pełnej UMIARU nabiera delikatności i młodzieńczego wyrazu.

Biżuteria powstaje ręcznie, z dbałością o najdrobniejszy detal. W swoim warsztacie Magda i Malwina tworzą małe dzieła sztuki – szlachetny UMIAR ma moc, wprowadza harmonię i równowagę.

Galeria

[Best_Wordpress_Gallery id=”8″ gal_title=”umiar”]

Sorry, the comment form is closed at this time.