Nowa kolekcja Rett Frem - Precjoza. Stworzona z myślą o miłośniczkach vintage'u - issue27.pl
 • MODA  • Nowa kolekcja Rett Frem – Precjoza. Stworzona z myślą o miłośniczkach vintage’u

Nowa kolekcja Rett Frem – Precjoza. Stworzona z myślą o miłośniczkach vintage’u

Opowieść ukryta w biżuterii, tak brzmi hasło marki, która w ramach każdej kolekcji zabiera nas w inny świat . Tym razem udamy się w podróż do przeszłości i przeszukamy szkatułki naszych mam oraz babć. Główną inspiracją do stworzenia kolekcji Precjoza był wpływ mody na codzienność kobiet, to w jaki sposób odzwierciedlała ich pragnienia i poglądy.

Duch vintge w minimalistycznej formie

Ręcznie kute modele, polerowane na wysoki połysk łączą w sobie piękno biżuterii vintage ze współczesną minimalistyczną formą. Do wyboru mamy kilkanaście modeli w wykończeniu srebrnym i złoconym: duże kolczyki, asymetryczne koła, naszyjniki na delikatnych łańcuszkach, minimalistyczne klipsy i komplety. 

Każdy model nosi inne żeńskie imię na cześć słynnych kobiet PRL-u, między innymi Krystyny Prońko, Ewy Lemańskiej, czy Jadwigi Grabowskiej, której postać towarzyszyła projektantce przez cały czas powstawania kolekcji. Na stronie marki znajdziemy ilustracje wykonane na potrzeby kampanii przez Joannę Bartosik, które w połączeniu ze zdjęciami Magdaleny Czajki tworzą urokliwy klimat.

www.rettfrem.pl

zdjęcia: Magdalena Czajka photography & graphic design
modelka: Veruschka Singh
makijaż: Izabela Szymkowiak make-up artist
współpraca: Cyvonyuk Projekt-Vintage

[Best_Wordpress_Gallery id=”47″ gal_title=”rett frem”]