Magiczny czas pełen prezentów - issue27.pl
 • URODA  • Magiczny czas pełen prezentów

Magiczny czas pełen prezentów

Przed nami najbardziej magiczny czas w roku – święta Bożego Narodzenia. Czekamy na nie z utęsknieniem i wielką radością, bo kojarzą nam się z najpiękniejszymi chwilami spędzonymi w gro- nie najbliższych. Każdy z nas ma swoje wyobrażenie tych zimo- wych dni. Domowe ciepło, choinka, zapach piernika, pasterka i 12 potraw, których nie powinno zabraknąć na polskim wigilijnym stole. Takie wspomnienia wynosimy z dzieciństwa i taki obraz świąt chcemy przekazać dalej. Uzupełnieniem tego wyjątkowe- go czasu jest tradycja obdarowywania się prezentami. Mają one być symbolem tego, że o kimś ciepło myślimy i tym upominkiem chcemy wyrazić swoją miłość, szacunek oraz przywiązanie.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że w przedświątecznej gonitwie na szukanie prezentów zawsze musi znaleźć się czas. Trudno prze- cież wyobrazić sobie Wigilię bez kolorowych paczuszek, choćby tych najskromniejszych, ale zawsze podarowanych z głębi serca. W tym roku mamy możliwość sprawić naszym najbliższym jesz- cze większą radość. Możemy bowiem wybierać spośród zesta- wów upominkowych, które na tegoroczne święta przygotowała rma Unilever. Są to zestawy w różnych kategoriach cenowych, tak aby każdy kupujący znalazł coś dobranego do zasobności swojego portfela. W wyjątkowych opakowaniach znajdziemy sprawdzone, ulubione kosmetyki dla pań i panów z marek Dove, Dove DermaSpa, Baby Dove, Axe, Dove Men+Care oraz Rexona i Rexona Men.

Spraw przyjemność swoim najbliższym – wybierz dla nich jeden z eleganckich zestawów kosmetyków, idealnych na świąteczny prezent.

[Best_Wordpress_Gallery id=”78″ gal_title=”dove prezenty”]