5 najbardziej instagramowych miejsc w Warszawie - issue27.pl
 • PODRÓŻE  • 5 najbardziej instagramowych miejsc w Warszawie

5 najbardziej instagramowych miejsc w Warszawie

Wszyscy lubimy ładne zdjęcia. Apetycznie podane jedzenie, kawa w pieknej filiżance na drewnianym stole w skandynawskim stylu czy deser, który wygląda jak dzieło sztuki. Designerskie wnętrza i atrakcyjnie podane jedzenie to gwarancja mile spędzonego czasu. To z pewnością znajdziecie w 5 (naszym zdaniem), najbardziej instagramowych miejscach w Warszawie. 

Oto one:

Lukullus na Chmielnej

Na jednej z najbardziej popularnych ulic w stolicy znajduje się cukiernia Lukullus. Jej cechy charakterystyczne to apetyczne i pięknie skomponowane desery, dobra kawa i cudowny wystrój w postaci kolorowej mozaiki na podłodze i minimalistycznych mebli. 

https://www.instagram.com/p/-r5qcQsZ0h/?taken-by=lukullus_warszawa

Pink Lobster

Pudrowy róż jest motywem przewodnim wystroju tego miejsca. Restauracja, oferuje smaczne jedzenie i ma niezwykle bogatą kartę koktaili, więc idealnie sprawdzi się jako miejsce na kolacje w miłym towarzystwie, rodem z  The Grand Budapest Hotel, Wes’a Andersona. 

Krem

Znajdujące się w pobliżu placu Politechniki bistro, to miejsce, gdzie można spróbować pysznych dań we francuskim stylu. Przestrzeń Kremu została urządzona w jasnym i nowoczesnym klimacie. Z pewnością będziecie chcieli tu wracać!

STOR Cafe

Jedna z naszych ulubionych kawiranii, znajduje się na warszawskim Powiślu, które słynie z kimatycznych miejsc. Zjecie tam pyszne ciasta, kanapki oraz banana bread. W STOR Cafe można wypić także kawę z berlińskiej palarnii Bonanza Coffee. 

 

Juice Press People

W klimatycznej kamienicy przy ulicy Brackiej spędzicie wiele miłych chwil. Apetyczne smoothie bowls, owsianka, świeże soki oraz matcha to właśnie rzeczy, których można tutaj spróbować. Wszytkie przygotowane w tym miejscu posiłki zdecydowanie należą do kategorii Instagram friendly, podobnie jak stylowy wystrój tego miejsca. 

https://www.instagram.com/p/BUDtcCkhHjF/?taken-by=juicepresspeople

Sorry, the comment form is closed at this time.