Trend alert 2018: Biżuteria w wersji maxi - issue27.pl
 • MODA  • Trend alert 2018: Biżuteria w wersji maxi

Trend alert 2018: Biżuteria w wersji maxi

Prognozy trendów biżuteryjnych głoszą jednomyślnie, że wysoki połysk kryształów i ozdoby w rozmiarze XXL jeszcze długo będą towarzyszyć nam nie tylko od święta, ale też urozmaicą codzienne stylizacje. Zasady są proste – zapominamy o skromności, bowiem to właśnie rozmiar i efektowny blask połączony z kolorami sezonu stworzą look, który przyciągnie wszystkie spojrzenia bez wyjątków. 

Bogactwo zdobienia w wersji XXL

Bajkowe kryształy w złotej i srebrnej oprawie przybierają finezyjne kształty i rozmiary inspirowane biżuterią rodem z królewskiego skarbca. Ogromne, ale jednocześnie delikatne kolczyki-koła czy widowiskowe, bogato inkrustowane nausznice bezsprzecznie robią niezapomniane wrażenie. Połyskujące frędzle w wersji XXL zdobnie osadzone na bazie koła i puszczone kaskadowo przywodzą na myśl bizantyjski przepych pełny orientalnych odwołań, z którym projektanci i światowe domy mody takie jak Gucci, Dior, czy Chanel nie rozstają się już od kilku sezonów wplatając go zmyślnie w nowe, ciekawe formy. 

Zdj. SELFIE Jewellery

 

Więcej inspiracji w salonach SELFIE JEWELLERY w DOMU MODY KLIF oraz ZŁOTYCH TARASACH w Warszawie, CH BONARKA w Krakowie i Centrum RIVIERA w Gdyni, a także do sklepu online: www.selfiestore.pl