NUDE POWER - pomadki LASplash - issue27.pl
 • URODA  • MAKEUP  • NUDE POWER – pomadki LASplash

NUDE POWER – pomadki LASplash

Usta nude od dłuższego czasu konsekwentnie podbijają serca gwiazd i tysiąca kobiet, a pomadki w tym kolorze stają się absolutnym kosmetykiem „must have”. 

Naturalny odcień na ustach 

Nude’owy trend nie wychodzi z mody w makijażowym świecie, a wręcz sukcesywnie umacnia swoją pozycję. Idealne usta nude to jak najbardziej zbliżone do naturalnego pigmentu ust – niewidoczne, acz wyraźnie podkreślone, stają się zdecydowanie bardziej ponętne i delikatnie optycznie powiększone. 

Paleta barw

LAsplash w swojej ofercie wychodzi naprzeciw kobiet i oferuje szeroką linię pomadek nude. W kolorystycznym wachlarzu cielistych pomadek występuje kilka kolekcji: Lip Couture, Studioshine, VelvetMatte i Smitten.  Pomadki z powyższych kolekcji wyróżniają się  bogatą gamę kolorystyczną pudrowych odcieni, od beży po lekkie róże, mocha czy brąz.  Długotrwałe pomadki o płynnym i matowym wykończeniu optycznie powiększające usta, zostały wzbogacone w witaminę E, a doskonale napigmentowana szminka, zapewnia optymalne krycie, nie wysuszając przy tym ust. 

Matowe pomadki w odcieniach nude  stały się absolutnym hitem podbijając nie tylko backstage pokazów mody, serca gwiazd, blogerek oraz influencerek, ale stały się produktem pożądanym przez setki kobiet. Trend na „make up no make up” zaczyna powoli królować na rynku, delikatnie i powolnie wypierając mocne, przerysowane makijaże. Moda na nude’y stanowi podkreślenie kobiecych, wyjątkowych  atutów takich  jak świeżość, dziewczęcość, naturalność.