SQUAЯE - inicjatywa, która dba o środowisko - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • SQUAЯE – inicjatywa, która dba o środowisko

SQUAЯE – inicjatywa, która dba o środowisko

Jak często zdarza Ci się zapomnieć z domu torby na zakupy i ostatecznie kupujesz plastikową siatkę? Czy w ogóle kiedykolwiek zastanawiałaś/eś się, ile plastiku zużywa się na świecie i co się z nim potem dzieje? 

Koncepcja

 Te oto pytania stanowią inspirację dla nowo powstałej marki SQUAЯE. Inicjatywa założona przez 5 studentów z London Collage of Fashion, na potrzeby projektu uniwersyteckiego, oferuje stylowe, wygodne i ekologiczne torby na zakupy wielokrotnego użytku. To świetne rozwiązanie dla osób które stawiają na spontaniczność, cenią sobie wygodę, styl a także środowisko.

Oferta 

Dzięki temu, że składają się do małego, płaskiego i kwadratowego formatu SQUAЯE bags z łatwością wchodzą do kieszeni lub małej damskiej torebki. Ich kolorystka inspirowana była neonowymi instalacjami oraz pokazami mody.  Dostępne odcienie: Electric Blue, Neon Yellow i Juicy Orange. To, co je wyróżnia to innowacyjny materiał Tyvek a co za tym idzie minimalizm, styl i wytrzymałość oraz przemyślany design, który zapewnia jak największą wygodę podczas zakupów.

Dalszy rozwój 

By móc dalej rozwinąć projekt oraz dostarczyć klientom jak najlepszy produkt SQUAЯE liczy na wsparcie finansowe! Na stronie https://crowdfundcampus.com/campaigns/thesquarebag znajdziecie również wideo i opis przybliżające produkt oraz koncept kryjący się za nim.

Już w tym tygodniu SQUAЯE rusza ze sprzedażą internetową! Torby zamówisz na stronie marki https://www.thesquarebag.com. Natomiast tych co mieszkają w Londynie lub będą przejazdem zachęcamy odwiedzenia stoiska SQUAЯE 7 czerwca między 9 a 17 na Spitalfields market. Będzie okazja do poznania teamu oraz dokonania zakupu. 

Dołącz do SQUAЯE community!

Nie zapomnijcie o śledzeniu @thesquarebag na Facebooku i Instagramie.

#CAREWITHSQUARE

 

 

Zdjęcia, tekst mat. prasowe