Złote naszyjniki, które możemy nosić warstwowo - issue27.pl
 • MODA  • Złote naszyjniki, które możemy nosić warstwowo

Złote naszyjniki, które możemy nosić warstwowo

Medaliony, chokery, naszyjniki noszone warstwowo królują nie tylko na festiwalach, ale również są pięknym dodatkiem do codziennych stylizacji. Złoto od zawsze dodawało szyku i klasy kobietom, które je nosiły. Która z naszych propozycji przydała Wam najbardziej do gustu?

Wishbone

Wishbone to marka z wysokiej klasy subtelną biżuterią. Każda sztuka wykonana jest ręcznie.  Wszystkie produkty marki powstają ze srebra o próbie 925 oraz srebra pozłacanego 2 mikronami 24 karatowego złota. W ich ofercie znajdziemy szeroki wybór naszyjników, w tym chokery, czy długie naszyjniki, które możemy owinąć dwa razy wokół szyi i będą również pełniły funkcję chokera. Naszyjniki są bardzo delikatne, dzięki czemu możemy je łączyć tworząc pięknie kombinacje. Dodatkowo każde zamówienie jest pięknie pakowane, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako prezent.   

ROSA Gold Chains

ROSA Gold Chains to ekskluzywna polska marka biżuteryjna istniejąca na rynku od 2012 roku. Projekty Agnieszki Rosy cenione są za prostotę i elegancję. Biżuteria wykonywana jest ręcznie z wysokiej jakości materiałów takich jak złoto i kamieni szlachetnych, często w pojedynczych egzemplarzach. Niezwykle lekkie i gustowne naszyjniki możemy sprawdzą się nie tylko w codziennych stylizacjach, ale będą pięknym dodatkiem do wieczornej kreacji. 

Ania Kruk

Ania Kruk to marka biżuterii modowej, stworzona przez rodzeństwo – Anię Kruk o Wojciecha Kruka Jr – dzieci Wojciecha Kruka, autora sukcesu W.Kruk, w 2012 roku. Firma łączy 180 lat tradycji rodzinnego biznesu ze energią młodej generacji. Ania Kruk łączy niestandardowe materiały, inspiruje do kreatywnego podejścia do biżuterii. Prostota, lekkość i niewymuszona elegancja są cechami definiującymi styl marki. 

Autorka: Julia Karcz