Najpiękniejsze torebki z polską metką - issue27.pl
 • MODA  • Najpiękniejsze torebki z polską metką

Najpiękniejsze torebki z polską metką

Nie od dzisiaj wiemy, że zakup nowej torebki może okazać się nie lada inwestycją. Ceny tych dodatków u światowych projektantów mogą przekraczać sumy nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.  A jak to wygląda  u naszych rodzimych projektantów?

Przygotowałyśmy listę najbardziej pożądanych torebek z polską metką. 

Nasz numer jeden? Zofia Chylak. Tej Pani nikomu nie trzeba przedstawiać.  Torebki szyje od 2014 roku i w bardzo krótkim czasie podbiła serca polskiej sceny modowej.  Każda nowa kolekcja wyprzedaje się w mgnieniu oka, a lista chętnych do zakupu jej projektów tylko się powiększa. Naszym faworytem jest model w kształcie półksiężyca, dostępny w dwóch kolorach i różnych skórach. 

Cena: 990 pln

 

Numer dwa? Atomy. Marka powstała w Gdańsku.  Wszystkie produkty zaprojektowane zostały tak, aby w najbardziej ergonomiczny sposób wykorzystywać materiał, z którego są wykonane. Poszczególne akcesoria możemy zestawiać w dowolny sposób według idei „cząsteczek”. Naszym ulubieńcem jest oczywiście model no. 10, dostępny w trzech kolorach: czarnym, nude i czerwonym.

Cena: 980 pln

 

Numer trzy – Ania Kuczyńska i od lat uwielbiana Shanghai bag oraz jej młodsza siostra – Pekin bag. Projektantka uwiodła tymi modelami polski streetwear, a my możemy nosić je w różnych kolorach, m.in. czarnym, granatowym i szarym. 

Cena: Shanghai 344 pln

Cena: Pekin 351 pln

W naszym zestawieniu chciałybyśmy zawrzeć też torebki marki Roboty Ręczne, powstałej  z miłości do rzemiosła, latem widocznej dosłownie na każdym rogu. Precyzyjnie wykonane akcesoria z polskiej wikliny będziemy nosić jeszcze wiele sezonów.

Cena: 210 pln

Uwagę przykuwają także projekty Anny Wowkonowicz, założycielki marki Milate. Model Bolsa, duży   i pojemny worek, dostępny w kilku kolorach idealnie sprawdzi się na co dzień. Jeśli zależy nam na bardziej oficjalnym look’u możemy wybrać jej wersję mini.

Cena: 699 pln

Cena: 599 pln

Autorka: Basia Szczepanek