Zniewalające spojrzenie - najlepsze tusze do rzęs - issue27.pl
 • URODA  • MAKEUP  • Zniewalające spojrzenie – najlepsze tusze do rzęs

Zniewalające spojrzenie – najlepsze tusze do rzęs

Volume Million Lashes, L’oréal Paris

Rzęsy to w końcu rama oka, która, jeśli dobrze podkreślona, może nadać spojrzeniu zupełnie inny wymiar. Na tegoroczną wigilię wybierz tusz L’oréal Paris Volume Million Lashes, który, dzięki unikalnej formule i opatentowanej szczoteczce Millionazer, zapewni efekt zwielokrotnionych rzęs. Tak podkreślone, na pewno wybiją się na corocznej, rodzinnej fotografii. Dla najlepszych efektów aplikuj tusz przy pomocy dynamicznych ruchów w prawo i lewo, kierując się ku górze. Rozprowadź tusz od nasady aż po same końce. Nie pozwól na wyschnięcie formuły pomiędzy nakładaniem jego kolejnych warstw – w ten sposób osiągniesz jeszcze lepsze rezultaty malowania rzęs, które pięknie podkreślą Twoje spojrzenie. 

The Colossal Volume Express Smoky Eyes, Maybelline New York

 Szeroka gama tuszy do rzęs Maybelline the Colossal to idealny sposób na colossalnie pogrubione rzęsy każdego dnia, o każdej porze. Połączenie opatentowanej szczoteczki Megabrush i kolagenowej formuły z intensywnie czarnymi matowymi pigmentami w the Colossal Smoky Eyes to przepis na przyciągające spojrzenie na eleganckiej sylwestrowej imprezie. 

IsaDora Grand Volume Lash Styler 

Dwustronna asymetryczna szczoteczka z podwójnymi zbiornikami na tusz – dla uzyskania większej objętości! Miękkie włosie szybko absorbuje tusz, co ułatwia jego równomierne rozprowadzanie. Twarde włosie z drugiej strony szczoteczki: rozdziela i stylizuje. Mniejsze włoski idealnie rozprowadzają tusz na dolnej linii rzęs.

Lancôme Hypnôse Hypnôse

Tusz do rzęs Lancôme Hypnôse Hypnôse nadaje rzęsom maksymalną długość i objętość, podkreśla ich kształt, szybko i łatwo się aplikuje, wyraźnie zagęszcza rzęsy, oddziela poszczególne rzęsy. 

Collistar Mascara Infinito

To pogrubiający i podkręcający tusz do rzęs, który gwarantuje efekt zalotnego spojrzenia.  Marka Collistar stworzyła nową generację tuszów do rzęs, zapewniających rozdzielenie poszczególnych rzęs oraz długotrwały efekt. Bezproblemowy i idealny makijaż jest możliwy, dzięki innowacyjnemu składowi oraz nowej szczoteczce.