Najpiękniejsza bielizna z polską metką - issue27.pl
 • MODA  • Najpiękniejsza bielizna z polską metką

Najpiękniejsza bielizna z polską metką

Polska moda staje się coraz silniejszą konkurencją dla światowych brandów oraz sieciówek. Fantazja rodzimych projektantów niejednokrotnie sprawia, że ich propozycje nie schodzą z list must haves. Nie inaczej jest w przypadku bielizny. Solidny kunszt, wysoka jakość materiałów, świetny projekt oraz klimatyczne kampanie, to wszystko składa się na sukces polskich marek bieliźnianych. Poznajcie kilka z nich.  

Le Petit Trou

Marka założona przez stylistkę Zuzę Kuczyńską. Jej nazwa pochodzi z języka francuskiego, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza małą dziurkę. Jest to nawiązanie do cechy charakterystycznej, która wyróżnia  projekty Le Petit Trou. Doceniona nie tylko w Polsce, ale także za granicą, bieliznę Le Petit Trou można zakupić na międzynarodowych platformach zakupowych, takich jak Net-a-porter.com oraz Zalando. 

 

God Save Queens

Powstała w 2014 roku, została założona przez projektantkę Karolinę Bernaciak. Marka znana i doceniana za wyrazistość projektów utrzymanych w erotycznym klimacie. Bielizna God Save Queens podkreśla kobiece atrybuty, pokochały ją m.in. siostry Kardashion oraz Emily Ratajkowski.  

 

Louie Loungewear

Louie to raczkująca polska marka, której propozycje urzekają subtelnością oraz zmysłowością. Zgodnie z jej filozofią to ponadczasowość oraz funkcjonalność definiują projekty.  Najnowsza kolekcja Sensualité trafia w  gust miłośniczek zmysłowej koronki oraz niezwykłych detali. Jest delikatna, dziewczęca, a jednocześnie kobieca. 

Rilke

Marka pochodząca z Bydgoszczy, której założycielką jest Rilla Pawlaczyk. Propozycje Rilke to przede wszystkim wysokiej jakości kunszt krawiecki oraz wyrafinowana estetyka. Cechą charakterystyczną marki jest koronka pojawiająca się w jej każdym projekcie. 

 

Moye

Jakość i komfort to nieodłączne elementy każdego projektu marki. Propozycje sygnowane logo MOYE dedykowane są miłośniczekom minimalistycznego designu, najlepszych materiałów oraz wysokiej klasy krawiectwa. Dzięki swojej uniwersalnej formie, świetnie sprawdzą się jako baza dla codziennych oraz wieczornych stylizacji. Do zdeklarowanych fanek marki należą znane blogerki m.in. Kasia Tusk, Jestem Kasia oraz Horkruks. 

 

 

 

Autorka: Kamila Cichocka