Jourdan Dunn w nowej kampanii Reebok - issue27.pl
 • TRENDY  • Jourdan Dunn w nowej kampanii Reebok

Jourdan Dunn w nowej kampanii Reebok

Brytyjska super modelka, ikona stylu Jourdan Dunn promuje najnowszą kolekcję marki Reebok, w kampanii dedykowanej silnym kobietom, które posiadają własny unikalny styl i z dumą go pokazują.

Kolekcja MYT

Wyrazisty design, unikalny krój oraz mocne wzory, to połączenie podkreślające odważne oblicze europejskich stolic tj. Londyn, Berlin i Paryż. Taka mieszanka zachęca wszystkie kobiety do przełamywania schematów oraz inspiruje do odważnych i ambitnych wyborów. W kolekcji znajduje się wyselekcjonowany wybór m.in. tank topów, biustonoszy, bluz, szortów, rajstop oraz spodni – dostarczający wszystko co jest potrzebne nie tylko na siłownię. Duże logotypy, jasne kolory, odważne wzory i modne kroje dają kobietom możliwość do odświeżenia i stworzenia własnego wyróżniającego się stylu.

Twarz kolekcji Jourdan Dunn to osobowość, która świetnie odnajduje się w miejskiej modzie i kulturze. Znana jest z podkreślania kobiecej niezależności, indywidualności oraz kreatywności. Od początku kariery inspiruje kobiety, by postępowały podobnie jak ona.

materiał prasowy

„Jestem niezwykle podekscytowana współpracą z marką Reebok, która od lat niesamowicie wspiera kobiety” – komentuje Jourdan Dunn. „Nowa kampania jest połączeniem mody, sportu, niezależności i indywidualności – czyli wszystkich tych rzeczy, które są dla mnie wyjątkowo ważne. Jej celem jest zachęcanie kobiet do bawienia się modą, posiadania własnego stylu i bycia sobą. Dla mnie budowanie tej pewności siebie zaczyna się na siłowni i jest obecne w każdym aspekcie mojego życia. Wszystko zaczyna się od uwierzenia w siebie i wygenerowania energii do osiągania rzeczy niemożliwych”.

Ubrania zaprojektowane przez Morgen Kohn charakteryzują się odważnymi, wyrazistymi wzorami  i są na tyle uniwersalne, że można je nosić zarówno na siłownię, jak i na co dzień. „Nowa kolekcja jest nie tylko wyjątkowo nowoczesna, ale również inspirowana elementami z dziedzictwa marki. Są to ubrania, w których praca spotyka się z siłownią, a sport ze stylem” – dodaje Morgen Kohn.

0286_14 001

1835_13 002

1857_05 001

1855_10 001

1857_27 001

0286_07 001

Zdjęcia: materiał prasowy