Spinki do włosów- gorący trend Instagramu - issue27.pl
 • MODA  • Spinki do włosów- gorący trend Instagramu

Spinki do włosów- gorący trend Instagramu

 

Popularne w latach 70′ i 80′ spinki do włosów powracają w tym sezonie w wielkim stylu. Są delikatne, eleganckie i świetnie sprawdzają się jako dopełnienie lekkich, minimalistycznych stylizacji. Można je nosić w pojedynkę lub w wersji maxi po kilka, kilkanaście. Są dostępne w wielu różnych formach: z perełkami, w cętki albo z wielkimi napisami. Znajdziemy je w sieciówkach oraz w ofertach polskich marek.

Jak nosić?

Influencerki prezentują na Instagramie różnorodne sposoby upięć z wykorzystaniem spinek. Przykładowo Anouk Yve proponuje wybór większego modelu i upięcie włosów w kucyk. Natomiast Kasia, założycielka bloga JestemKasia zdecydowała się upiąć włosy spinką z perełkami. W kontraście do tych subtelnych rozwiązań, instagramerka Vanessa Hong (Thehautepursuit) udowadnia, że im więcej [spinek], tym lepiej.

Od góry: Anouk Yve, Thehautepersuit, JestemKasia

Gdzie kupić?

Obecnie, spinki znajdziemy z powodzeniem w ofercie sieciówek tj. Zary, Mango. Jeśli interesują Was propozycje polskich marek, to z pewnością powinniście zajrzeć do Kajo Jewels, Lilé Things, czy Sotho.