Pepe Jeans x Dua Lipa ze wspólną kolekcją - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Pepe Jeans x Dua Lipa ze wspólną kolekcją

Pepe Jeans x Dua Lipa ze wspólną kolekcją

Sezon jesień-zima w ofercie Pepe Jeans stoi pod znakiem współpracy z brytyjską wokalistką – Dua Lipa, która miała swój udział w projektowaniu kolekcji. Jako laureatka trzech nagród Brits i dwóch Grammy, Dua Lipa jest wokalistką i autorką piosenek znaną z globalnych przebojów, które błyskawicznie weszły w kanon popowej klasyki. Jej wyjątkowy talent i styl tym razem znalazły zastosowanie w tworzeniu ponadczasowych denimowych ubrań, z których słynie Pepe Jeans.

„Jestem bardzo dumna z tej kolekcji. To wspaniałe uczucie widzieć projekty, które wchodzą do sprzedaży. Nie mogłabym prosić o więcej”

Dua Lipa

Kolekcja kapsułowa jesień-zima 2019

Dua czerpała inspirację do swojej kolekcji Pepe Jeans z miksu estetyk lat 90. i pierwszej dekady XX wieku. Efektem jest połączenie nonszalancji supermodelek poza wybiegiem, energii klubowej sceny grunge i szalonego stylu festiwali. Artystka wybrała z archiwów Pepe Jeans swoje ulubione projekty, które w odświeżonych wersjach – urozmaiconych nowoczesnymi akcentami – stworzyły wyjątkową garderobę.

Do najważniejszych elementów kolekcji należy zaliczyć łańcuszkową sukienkę, a także sukienki i topy zdobione brokatem – idealne na jesienne i zimowe imprezy. Ofertę denimu tworzy zestaw oversize’owej kurtki i spódniczki mini oraz klasyczne dżinsy na co dzień i na wieczór. Lipa zadbała o to, by jak najwięcej fanów mogło cieszyć się efektami tej współpracy: ceny produktów rozpoczynają się już od 120 zł.

Treść i zdjęcia: materiał prasowy