Trail Pack - nowa kolekcja Reebok - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Trail Pack – nowa kolekcja Reebok

Trail Pack – nowa kolekcja Reebok

Reebok Classic otwiera nową drogę w nieoczekiwany sposób, wprowadzając na rynek kolekcję na sezon Jesień Zima 2019 – Trail Pack. Kolekcja jest inspirowana stylem retro, a znajdziemy w niej odzież oraz buty.

W najnowszej kolekcji Trail Reebok prezentuje odważny sportowy styl miejskiego odkrywcy wprowadzając produkty takie jak: Aztrek Double Mix Trail, Aztrek’96 Adventure, Classic Leather Ripple Trail oraz Daytona DMX II z technologią amortyzacji DMX.

Wszystkie elementy Trail Pack łączy wspólna paleta kolorów: purpura, brąz i zieleń, które nawiązują do natury i górskiej przestrzeni.

W kolekcji Trail każdy wielbiciel uniseksowych stylizacji z lat 90 znajdzie coś dla siebie: inspirowane stylem retro kurtki, spodnie, legginsy, bluzy z kapturem, podkoszulki i bluzy z nadrukami oraz koszulki typu crop.

Ideą marki Reebok jest wychodzenie przed szereg i wytyczanie własnej, nieoczywistej drogi. Tłem do pokazania kolekcji są surrealistyczne motywy osadzone w surowej, skalistej przestrzeni. Detale vintage przeplatają się z charakterystycznym dla odzieży górskiej stylem, czego efektem jest niezwykły, łączący w sobie wiele elementów kolaż. 

Kolekcja FW19 Trail Collection jest dostępna na stronie www.reebok.pl, www.eobuwie.com.pl, www.answear.com oraz na www.sneakerstudio.pl

 

Zdjęcia i treść: materiał prasowy