Dom Barbie do wynajęcia w Malibu! - issue27.pl
 • PODRÓŻE  • Dom Barbie do wynajęcia w Malibu!

Dom Barbie do wynajęcia w Malibu!

Już tej jesieni możesz zamieszkać w bajkowym świecie Barbie. W serwisie Airbnb można wynająć willę zaaranżowaną w cukierkowej stylistyce, położonej na malowniczych wzgórzach Malibu. Posiadłość o wymownej nazwie Dreamhouse została stworzona przez producenta kultowej lalki, firmę Mattel.

Odwiedzający poczują się jak w prawdziwym domku dla lalek. Znajdziemy tam m.in. garderobę, dziewczyńskie pokoje, biuro w kolorach pianek Marshmallow, kino domowe, boisko oraz basen.

Dom będzie można wynająć na dwie noce, jednak harmonogram pobytu może być napięty. Na miejscu  spotkamy fryzjerkę Jen Atkin z zespołem Mane Addicts Creator Collective, który zaoferuje zmianę fryzury. Mieszkańcy będą mogli również wziąć udział w prywatnej lekcji szermierki z mistrzem Ibtihajem Muhammadem. 

Będzie także możliwość udziału w  lekcjach gotowania Giny Clarke-Helm (z Malibu Seaside), słynnego szefa kuchni z Kalifornii oraz wycieczka z przewodnikiem po Columbia Memorial Space Center z Jill Meyers, pilotem i inżynierem lotniczym.

Aby zarezerwować pobyt wystarczy udać się na stronę Airbnb, 23 października o godz. 20:00 (czasu CEST). 

Zdjęcia: materiał prasowy