The Neck and Decollete Concentrate - sposób na tzw. tech neck od La Mer - issue27.pl
 • URODA  • PIELĘGNACJA  • The Neck and Decollete Concentrate – sposób na tzw. tech neck od La Mer

The Neck and Decollete Concentrate – sposób na tzw. tech neck od La Mer

Szyja i dekolt są bardzo wrażliwymi partie ciała, podatne zarówno na upływ czasu, zanieczyszczenia jak i inne agresywne czynniki. Jednym z rezultatów działania tych agresorów jest „tech neck” (szyja smartfonowa). Termin ten powstał w XXI wieku i określa bruzdy i linie, które pojawiają się na szyi  od ciągłego patrzenia w dół na ekrany urządzeń mobilnych. NOWY The Neck and Decollete Concentrate został specjalnie zaprojektowany, aby nadać cienkiej i delikatnej skórze szyi i dekoltu większą jędrność i gładkość, jednocześnie głęboko ją nawilżając, chroniąc poprzez wzmocnienie naskórka oraz minimalizując istniejące linie. Dzięki bogatej teksturze oraz zawartości Concentrated Miracle Broth™, ten specjalista sprawia, że skóra szyi i dekoltu staje się bardziej sprężysta, zregenerowana i odmłodzona.

Długo powstająca, skoncentrowana formuła naszego kultowego eliksiru pomaga zoptymalizować naturalne procesy odnawiania się komórek skóry.

WZMACNIAJĄCY FERMENT

Potężny morski ferment działa na trzy sposoby, pomagając zmienić wygląd skóry:
● Wzmacnia: Stymuluje naturalną strukturę podporową skóry (kolagen i elastyna), zapewniając jej jędrność i wygładzenie. Skóra ma wyrównany koloryt i jest odnowiona.

● Zmiękcza: Pomaga wygładzić i zmiękczyć skórę minimalizując oznaki starzenia się.
● Rozjaśnia tonację: Niweluje widoczne przebarwienia i sprawia, że skóra wygląda świeżo i zdrowo.

KONCENTRAT LIME TEA

Nasz potężny przeciwutleniacz pomaga zachować młody wygląd i piękno skóry.

Zdjęcia i treść: materiał prasowy