Kobiece kształty w nowej kolekcji biżuterii KOPI - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Kobiece kształty w nowej kolekcji biżuterii KOPI

Kobiece kształty w nowej kolekcji biżuterii KOPI

W najnowszych propozycjach  KOPI znajdziemy silną inspirację kobiecością. Główny jej motyw to przestrzenne formy, wśród których znajdują się m.in. kobiece kształty oraz dłonie, występujące w postaci kolczyków, pierścionków, naszyjników oraz nausznic. Kobiece krągłości przybrały formę zawieszek, które można dowolnie komponować z łańcuszkami lub okrągłymi kolczykami. Jej uzupełnieniem są minimalistyczne kolczyki wysadzane cyrkoniami oraz nowa wersja sygnetów, nawiązujących do zmysłowych kobiecych kształtów.

 Biżuteria KOPI ma być dopełnieniem stylu i elementem, który podkreśla kobiecość. Najnowsze projekty to poszerzenie ulubionych wzorów z pierwszych kolekcji. Chcąc nadać im nowe życie, zdecydowałam się nadać im formę przestrzenną i bardziej realistyczną

dodaje autorka, Natalia Kopiszka.

Wszystkie formy zostały wyrzeźbione przez polskich jubilerów i rzemieślników. Projektantka nie ustaje w poszukiwaniu nowych rozwiązań, dzięki którym ręcznie wykonana biżuteria staje się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Kolekcję na sezon jesień – zima 2019/2020 promuje sesja zdjęciowa autorstwa Daniela Jaroszka, za stylizacje odpowiadała Kas Kryst, set design “Scendbud”. Pomysł na zaproszenie do kampanii modelki plus size, to chęć przełamania stereotypu na temat piękna oraz silne nawiązanie do projektu nowej kolekcji. Zestawienie biżuterii złotej i srebrnej idealnie komponuje się z malarskim klimatem scenografii.

Nowa kolekcja jest dostępna od 28.11 listopada w butiku KOPI przy ulicy Nowogrodzkiej 40 w Warszawie, a także online na www.kopi.com.pl.

Zdjęcia: materiał prasowy