Zebra print - gorący wzór sezonu SS 2020! - issue27.pl
 • MODA  • Zebra print – gorący wzór sezonu SS 2020!

Zebra print – gorący wzór sezonu SS 2020!

Ubiegły sezon zdecydowanie należał do motywu lamparcich cętek. Ten niezwykle żywy, animalistyczny wzór pojawiał się się dosłownie wszędzie, zaczynając od torebek, przez sukienki i spódnice, a kończąc na butach. Teraz czas na zmiany, jak widać po kolekcjach światowej sławy marek na przykład Bottega Veneta Daniela Lee, zebra powraca do świata mody!

Nadruki utrzymane w egzotycznym klimacie Safari już od pewnego czasu subtelnie wkradają się w modowe realia. Paski zaczerpnięte ze świata dzikich zwierząt  występują w  tym sezonie w każdym kolorze i na każdym rodzaju odzieży. Jest to niezwykle prosty sposób na nadanie stylizacji nieco pazura i ciekawego klimatu. 

Jak nosić wzór zebry?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, warto sięgnąć po inspiracje prosto z Instagramu. Niektóre influencerki np. Camille Charrière, czy Kendall Jenner stawiają na delikatne wplecienie zebry w całość stylizacji sięgając po akcesoria, takie jak torebki, czy buty w biało – czarne paski. Są też takie dziewczyny, jak Giorgia Tordini, które lubią bardziej odważną wersję, czyli tzw. total look, jeszcze inne sięgają po mieszkankę delikatnych, neutralnych odcieni z dzikim printem, dokładnie tak, jak  jak Erika Boldrin. 

 

 

 #Streetstyle, czyli kilka stylizacji prosto z ulicy!

__________________________

Zdjęcia: Pinterest