Ponadczasowa klasyka w kolekcji jedwabnych akcesoriów Sine Silk - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Ponadczasowa klasyka w kolekcji jedwabnych akcesoriów Sine Silk

Ponadczasowa klasyka w kolekcji jedwabnych akcesoriów Sine Silk

Nowa polska marka Sine Silk tworząca akcesoria z jedwabiu prezentuje swoją premierową kolekcję. Znajdziemy w niej eleganckie i ponadczasowe dodatki, które uszlachetnią każdą stylizacje. 

Zoom na włosy

Moda inspirowana latami 90. wraca w wielkim stylu. Jednym z jej nieodłącznych elementów są kolorowe gumki materiałowe, zwane scrunchies. W pierwszej kolekcji Sine Silk znajdziemy delikatne modele, wykonane ze szlachetnego materiału, jakim jest jedwab. Gumki z pewnością sprawdzą się w codziennych zestawianiach, będą także eleganckim dodatkiem podczas wieczornych wyjść. 

Ukłon w stronę funkcjonalnej elegancji

Stylowe apaszki to kolejny element kolekcji Sine Silk, czerpiący inspirację z hitów modowych ubiegłych epok. Uwielbiane w latach 60. i 70. apaszki, to uniwersalne i szykowne elementy, jakie można nosić w różnych konfiguracjach; na głowie oraz na szyi. W ofercie Sine Silk znajdziemy cztery wersje apaszki o wymiarach 70x70cm. Mają taki sam, klasyczny wzór, jednak różne wersje kolorystyczne. Apaszki wykonane są z delikatnego, miękkiego jedwabiu o splocie atłasowym. 

Założycielką oraz projektantką marki jest Agnieszka Saweczko, absolwentka Politechniki Gdańskiej kierunku Architektura i Urbanistyka. Przez wiele lat pracowała jako modelka. Obecnie czerpie z doświadczeń, jakie nabyła podczas współpracy z najlepszymi projektantami mody z Polski oraz Europy. 

„Do stworzenia pierwszej kolekcji popchnęła mnie chęć posiadania apaszki idealnej. To znaczy klasycznej, ponadczasowej, koniecznie z materiału najlepszej jakości, a przy tym w rozsądnej cenie. Nie mogłam takiej apaszki znaleźć i to był impuls, który wszystko zapoczątkował”

– mówi Agnieszka Saweczko.

Nowa kolekcja marki dostępna jest na stronie sinesilk.com

________________

Zdjęcia: Miłka Świtalska Modelka: Agnieszka Saweczko Stylizacja: Agnieszka Dulna Make-up: Kama Jankowska