Przytulny dom na Święta - przewodnik po trendach na rok 2020 - issue27.pl
 • WNĘTRZA  • Przytulny dom na Święta – przewodnik po trendach na rok 2020

Przytulny dom na Święta – przewodnik po trendach na rok 2020

Święta nadchodzą wielkimi krokami. W wielu domach przygotowania do nich rozpoczynają już w pierwszych dniach grudnia. Pomimo tego, że zapewne większość z nas będzie je celebrować nieco inaczej, niż dotychczas, tym bardziej warto zadbać o ich wyjątkową oprawę. Przedstawiamy trzy świąteczne trendy, które w tym roku królują w temacie dekoracji domu.

Cozy Living

Świąteczna przytulność nie zawsze musi wpisywać się w klasyczną kolorystykę bazującą na czerwieniach, zieleniach i bieli. W koncepcji bożonarodzeniowej aranżacji Cozy Living króluje spokój: beże, szarości i naturalne drewno. Już na pierwszy rzut oka widać tu ciepło, przytulność i rodzinną atmosferę. Spokojna kolorystyka została przełamana akcentami zieleni – zarówno w postaci tekstyliów, jak również typowo świątecznej zieleni: choinki, wieńców, girlandy. To wnętrze stworzone z myślą o spędzaniu czasu w gronie najbliższych!

WestwingNow

Starry Night

Gwiazdy, planety i drogi mleczne to motywy, które na przestrzeni ostatnich miesięcy znacząco zyskały na popularności jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Kosmiczne nawiązania pojawiają się na ścianach, meblach, tkaninach oraz dodatkach, nadając stylizacjom niespotykanego do tej pory wymiaru. Nasza najnowsza aranżacja Starry Night, przygotowana przez stylistki WestwingNow, pokazuje, że trend galaxy to także doskonały pomysł na nietuzinkową, a jednocześnie bardzo wyrafinowaną dekorację stołu świątecznego.

W tej aranżacji bazą są ciemne, wyraziste barwy: granat i czerń. Uzupełniono je o bogatą paletę kolorów pośrednich – niebieskiego, fioletu, błękitu i szarości. Elementem, którego nie mogło zabraknąć, są połyskliwe detale w tonacji złota, wnoszące do wnętrza wyrafinowany blask. Nie zapomniano też o dekoracjach odwołujących się do gwiazdozbiorów i konstelacji – stanowią one spójne uzupełnienie aranżacji.

WestwingNow

Crazy Christmas

A gdyby tak zorganizować święta zupełnie inaczej, bo pod znakiem totalnej eksplozji kolorów? My jesteśmy zdecydowanie na tak! Stylistki WestwingNow przygotowały propozycję świątecznej aranżacji, która rozświetli każdy dzień. Połączenie odcieni różu i żółci to niezwykle energetyczna mieszanka, która wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność. Równowagę stanowią w tej aranżacji akcenty w odcieniach szarości oraz marmur – materiał, który od kilku sezonów cały czas zyskuje na popularności.

WestwingNow

______

Treść i zdjęcia: WestwingNow