Zmysłowa bielizna - nasze ulubione polskie marki - issue27.pl
 • TRENDY  • Zmysłowa bielizna – nasze ulubione polskie marki

Zmysłowa bielizna – nasze ulubione polskie marki

 

Polskie marki bieliźniane stanowią już dłuższego czasu solidną konkurencję dla zagranicznych twórców. Ciekawe projekty opierające się na fantazyjnym wzornictwie lub subtelnej zmysłowości podbijają serca klientek (i klientów ;)) nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Dlatego poszukując idealnego zestawu dla siebie warto poznać najciekawsze propozycje rodzimych marek. Poniżej  znajdziecie nasze zestawienie ulubionych polskich marek ze zmysłową bielizną. 

Le Petit Trou

Marka założona przez stylistkę Zuzę Kuczyńską. Jej nazwa pochodzi z języka francuskiego, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza małą dziurkę. Jest to nawiązanie do cechy charakterystycznej, która wyróżnia  projekty Le Petit Trou. Doceniona nie tylko w Polsce, ale także za granicą, bieliznę Le Petit Trou można zakupić na międzynarodowych platformach zakupowych, takich jak Net-a-porter.com oraz Zalando. 

Moye

Jakość i komfort to nieodłączne elementy każdego projektu marki. Propozycje sygnowane logo MOYE dedykowane są miłośniczekom minimalistycznego designu, najlepszych materiałów oraz wysokiej klasy krawiectwa. Dzięki swojej uniwersalnej formie, świetnie sprawdzą się jako baza dla codziennych oraz wieczornych stylizacji. Do zdeklarowanych fanek marki należą znane blogerki m.in. Kasia Tusk, Jestem Kasia oraz Horkruks. 

Undresscode

Minimalistyczny charakter bielizny tej marki został bardzo szybko doceniony zarówno w Polsce, jak i za granicą. Projekty charakteryzują się wszechstronnością oraz wysoką jakością wykonania. To bielizna, która będzie ciekawym i zmysłowym dodatkiem do stylu każdej współczenej dziewczyny. 

Louie Loungewear

Louie to raczkująca polska marka, której propozycje urzekają subtelnością oraz zmysłowością. Zgodnie z jej filozofią to ponadczasowość oraz funkcjonalność definiują projekty.  Najnowsza kolekcja Sensualité trafia w  gust miłośniczek zmysłowej koronki oraz niezwykłych detali. Jest delikatna, dziewczęca, a jednocześnie kobieca. 

White Rvbbit

To młoda marka specjalizująca się w tworzeniu koronkowej damskiej bielizny. W ofercie znajdziemy piękne balkonetki, biustonosze o kroju half-cup, plunge oraz miękkie biustonosze o kroju topu. Nieodłącznym elementem kompletu są także zmysłowe figi oraz stringi. Wszystkie modele są projektowane i szyte w Polsce, w pracowni w Białymstoku.