Nawilżenie i regeneracja włosów podczas snu z lawendową serią kosmetyków Paul Mitchell - issue27.pl
 • URODA  • Nawilżenie i regeneracja włosów podczas snu z lawendową serią kosmetyków Paul Mitchell

Nawilżenie i regeneracja włosów podczas snu z lawendową serią kosmetyków Paul Mitchell

 

Sen jest nieodłączną częścią naszego życia i jest nam niezbędny do prawidłowego funkcjonowania. Podczas snu wypoczywamy oraz regenerujemy nasz organizm, dlatego warto zadbać o dobrą jakość naszego snu – tak samo jest w przypadku włosów. A gdyby tak połączyć sen z pielęgnacją włosów? Właśnie z tą myślą Paul Mitchell stworzył Lavender Mint Overnight Moisture Therapy, czyli serum na noc, które naprawia uwrażliwione partie podczas snu, zapewniając zdrowe i nawilżone włosy.

Może się nam wydawać, że kiedy śpimy, nic nie zagraża naszym włosom, jednak okazuje się, że wręcz przeciwnie, bo w tym czasie nasze włosy narażone są na wiele uszkodzeń. Spowodowane jest to wieloma niekontrolowanymi ruchami, szorstką pościelą, czy też klasycznym wiązaniem włosów w ciasnego kucyka. Takie zachowania nie sprzyjają pięknym, zdrowym włosom, dlatego tak istotne jest, aby zaopatrzyć się w produkt, który nie tylko poprawi kondycję naszych włosów nocą, ale również poprawi jakość naszego snu. Lavender Mint Overnight Moisture Therapy to odżywka, która jest przełomowym krokiem w pielęgnacji włosów. Oleje Monoi, Pequi i Jojoba pomagają w odbudowie, ochronie oraz głębokiemu odżywieniu zniszczonych włosów. Lawendowy zapach produktu działa uspokajająco na zmysły, dzięki czemu pielęgnacja stanie się jeszcze bardziej relaksująca. Lavender Mint Overnight Moisture Therapy to nie tylko produkt do włosów, ale również forma aromaterapii, która zapewni Ci niesamowite przeżycia oraz spokojny sen. Ten profesjonalny produkt  zagwarantuje Ci jedwabiście gładkie, zdrowe, piękne włosy oraz sen, o którym zawsze marzyłaś! Proces aplikacji produktu na włosy jest szybki i łatwy, dzięki czemu nie musisz poświęcać zbyt wiele czasu na pielęgnację włosów. Produkty marki Paul Mitchell dają Ci nie tylko spektakularne efekty, ale również pewność, że Twoje włosy zostaną odpowiednio nawilżone, odżywione oraz odbudowane.

Jak wiesz, odpowiednia pielęgnacja włosów to żmudna praca, która nie skupia się tylko na wizytach w salonie, ale również na pielęgnacji włosów w domu. Noc to idealny czas, który możemy wykorzystać do pielęgnacji włosów. Nocą nasze włosy doskonale wchłaniają składniki odżywcze, dlatego jest to odpowiedni moment na różne zabiegi regenerujące. Istotne jest również, aby nie tylko postawić na profesjonalne kosmetyki do włosów, ale również starać się unikać wiązania „ciasno” włosów na noc i nie pozostawiać ich rozpuszczonych. Warto zaopatrzyć się w poszewkę na poduszkę, która będzie miękka, delikatna oraz rozczesywać włosy przed snem. Stosując powyższe zasady oraz Lavender Mint Overnight Moisture Therapy masz pewność, że robisz wszystko co w twojej mocy, aby Twoje włosy były w świetnej kondycji!

____

Treść: materiał prasowy