Dbaj o włosy i pomagaj - akcja Perfect Salon x JOICO - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • Dbaj o włosy i pomagaj – akcja Perfect Salon x JOICO

Dbaj o włosy i pomagaj – akcja Perfect Salon x JOICO

 

Firma Perfect Salon, polski dystrybutor marki JOICO, przez cały październik wspiera Fundację Gajusz w ramach akcji „Dbaj o włosy i pomagaj!”. Ty też możesz pomóc – to bardzo proste.

Fundacja Gajusz prowadzi pierwsze w centralnej Polsce hospicjum dla nieuleczalnie chorych dzieci. W bardzo prosty sposób możesz pomóc jej podopiecznym – kupując szampony JOICO Defy Damage, JOICO K-Pak, JOICO K-Pak Color Therapy (o pojemności 300 ml) w promocyjnej cenie. Część tej kwoty zostanie przekazana Fundacji Gajusz. Chcesz pomóc? Pamiętaj, że tylko produkty z hologramami pochodzą od oficjalnego dystrybutora kosmetyków JOICO na rynku polskim i biorą udział w akcji. Link do autoryzowanych punktów sprzedaży: https://joicopolska.pl/6,9,0,0,autoryzowana-siec-sprzedazy*.

To kolejna taka inicjatywa Perfect Salon, polskiego dystrybutora produktów marki JOICO, Paul Mitchell i SexyHair. W marcu tego roku firma zorganizowała akcję charytatywną #PSdlazwierzaków, w ramach której przekazała ponad 8 000 zł Przytulisku w Harbutowicach i Kudłatemu Kumplowi z Warszawy. W ramach jednorazowej wizyty, za symboliczną kwotę 50 zł, można było zrealizować profesjonalny zabieg koloryzacji/pielęgnacji włosów w Akademii Perfect Salon na terenie Krakowa i Warszawy. Mimo pandemicznych okoliczności, akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i zakończyła sukcesem.

Tym razem przedstawiciele firmy Perfect Salon wytypowali 3 bestsellery JOICO – szampony w detalicznych pojemnościach. Przez cały październik są one sprzedawane w autoryzowanych punktach sprzedaży internetowej i salonach fryzjerskich w bardzo promocyjnej cenie (zamiast 109 zł za 59 zł). Firma zobowiązała się przekazać 2 zł za każdą sprzedaną butelkę podopiecznym Fundacji Gajusz. Produkty, które obejmuje akcja, to kultowe i najbardziej znane:

  • JOICO K-Pak szampon – gwarantuje odżywienie nawet najbardziej zniszczonych włosów,
  • JOICO K-Pak Color Therapy szampon – zapewnia rekonstrukcję koloryzowanych włosów,
  • JOICO Defy Damage szampon – chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi oraz zapewnia ochronę przed stylizacją na gorąco.

Fundacja GAJUSZ prowadzi dodatkowo Hospicjum Domowe dla Dzieci Ziemi Łódzkiej, dzięki czemu chore dzieci mogą być wśród bliskich, w domu. Zapewnia opiekę psychologów, wolontariuszy i arteterapeutów na oddziałach onkologicznych Szpitala Klinicznego nr 4 w Łodzi. Od 2016 r. prowadzi pierwszy w regionie łódzkim i jeden z nielicznych w kraju Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny – TULI LULI. Prowadzi hospicjum perinatalne – pomagają maleństwom, o których już przed urodzeniem wiemy, że nie zostaną z nami na długo. Rodzina otrzymuje wówczas bezpłatne, profesjonalne wsparcie. Propaguje wiedzę na temat leczenia, rehabilitacji i skutków długotrwałych chorób u dzieci.

Jeśli więc szukasz kosmetyków, które odżywią Twoje włosy i nadadzą im pięknego blasku, wypróbuj kultowych szamponów JOICO, a przy okazji… zrób coś dobrego.

_____

Treść: materiał prasowy