Film Stories – romantyczna kolekcja Saint Body - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Film Stories – romantyczna kolekcja Saint Body

Film Stories – romantyczna kolekcja Saint Body

 

Z myślą o święcie zakochanych marka Saint Body przygotowała nową odsłonę kolekcji, a do współpracy zaprosiła jedno z kultowych miejsc na mapie Warszawy i Polski – Kinotekę w Pałacu Kultury i Nauki. Marmurowe ściany, czerwone fotele i złocone okucia tworzą piękną scenerię dla sesji zdjęciowej Saint Body.

„Kina studyjne w czasie pandemii potrzebują naszej uwagi.”

– mówią współzałożycielki Saint Body, Kasia Porycka i Manuela Pieniak..

„Podczas lockdownu ich praca została przerwana, a obecnie wprowadzone restrykcje utrudniają ich funkcjonowanie. Nasza akcja ma na celu zwrócenie uwagi na te kultowe miejsca z klimatem, które potrzebują zainteresowania widzów, aby przetrwać. Luty i Walentynki to przełomowy czas, po którym stopniowo wybudzamy się z zimowej aury i oczekujemy na wiosnę.”

Otwartość kina studyjnego pozwoliła marce na stworzenie wyjątkowej sesji zdjęciowej. Zdjęcia wykonał Łukasz Żyłka, a przed obiektywem stanęła Beata Grabowska.

Jak na dzień miłości przystało w palecie barw Saint Body dominują burgundy, czernie oraz beże. Charakterystyczne dla marki głębokie dekolty, odkryte plecy i asymetryczne wycięcia pozwalają kobietom czuć się zmysłowo, ale także swobodnie. Klasyka, seksapil i niewymuszona elegancja to kwintesencja nowej kolekcji, a ponadczasowe kroje podkreślają kobiece kształty i nie wyjdą z mody przez długie lata. Klasyka nie ma terminu ważności.

____

treść i zdjęcia: materiał partnera