Huel Essentials – najnowszy i najtańszy posiłek w ofercie - issue27.pl
 • ZDROWIE  • DIETA  • Huel Essentials – najnowszy i najtańszy posiłek w ofercie

Huel Essentials – najnowszy i najtańszy posiłek w ofercie

 

Huel Essentials to najbardziej przystępny cenowo produkt w asortymencie marki. Obecnie dostępne są tylko dwie opcje smakowe – głęboki i kuszący smak czekolady lub wanilia, o kremowej konsystencji.  Wystarczy zmieszać proszek z wodą lub ulubionym mlekiem (np. migdałowym, sojowym, owsianym), by zapewnić sobie ekspresowy i sycący posiłek w mniej niż 2 minuty. Cena jednego posiłku to nieco więcej niż 5 złotych!

W sam raz przed Nowym Rokiem!

Niezależnie od tego, czy właśnie planujesz cele na nadchodzący rok, chcesz urozmaicić plan żywieniowy, czy po prostu zwiększasz spożywanie posiłków na bazie roślin, koktajle Huel sprawiają, że zdrowe odżywianie się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Najnowszy produkt sprawi, że możesz dbać o zdrową dietę i jednocześnie walczyć z rosnącymi kosztami życia. 

Produkt jest w 100% wegański i bazuje na pełnowartościowych składnikach, w tym białku grochu, siemieniu lnianym, białku brązowego ryżu, słoneczniku i kokosie.  Co więcej, każdy posiłek Huel dostarcza 26 niezbędnych witamin i witamin, których organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. 

Dwa opakowania Huel Essentials odpowiada 45 posiłkom i ma roczny okres przydatności do spożycia, dzięki czemu zużywasz tylko tyle, ile potrzeba i powstaje minimalna ilość odpadów.  

Wprowadzając do swojej diety jeden posiłek dziennie bazujący na roślinach, możesz zaoszczędzić około 35% dziennej emisji dwutlenku węgla związanej z żywnością, co oznacza, że z nowością od Huel możesz cieszyć się odżywczo kompletnym posiłkiem, jednocześnie dbając o naszą planetę. 

Huel Essentials to pełnowartościowe i łatwe w przygotowaniu jedzenie w cenie 5,33 zł za posiłek. To mniej niż kawa na mieście!

Dostępne na www.huel.com. 

____

Treść: materiał partnera