Wakacyjny styl: biały top na 7 sposobów - issue27.pl
 • MODA  • Wakacyjny styl: biały top na 7 sposobów

Wakacyjny styl: biały top na 7 sposobów

 

Myśląc o wakacyjnym stylu wyobrażam sobie różne warianty, a elementem łączącym właściwie je wszystkie jest biel. Tworząc letnią garderobę trzeba mieć na uwadze uniwersalność oraz jakość ubrań. Dlatego zwykle najchętniej decyduję się na zestawienia bazujące na klasykach, w tym wypadku białym topie. Ten skromny basic można nosić bez względu na trendy panujące w danym sezonie, a możliwości jego stylizacji są niemalże niezliczone, zwłaszcza latem.

Ten drobiazg to jedna z lepszych inwestycji w letniej garderobie. Za jego sprawą przekonasz się jak wiele ma do oferowania zawartość twojej garderoby.  Jeśli więc szukasz nowych inspiracji, aby odświeżyć swój letni styl, to przesuń tekst niżej, a poznasz siedem modnych zestawień z białym topem w roli głównej!

1. Cała na biało

Nie ma chyba prostszego rozwiązania, jak zestawienie białego topu z luźnymi, białymi jeansami.  Ten monochromatyczny look to kwintesencja letniego stylu, który można nosić od rana do wieczora. Wystarczy, że zamienisz płaskie buty na obcasy i stylizacja zyskuje zupełnie inny, bardziej elegancki klimat. 

2.Z jedwabną spódnicą

Jedwabna spódnica stała się podstawową, którą każda fashionistka ma w swojej szafie. Swoją popularność zawdzięcza uniwersalności, z łatwością można ją zestawić z białym topem i za pomocą dodatków, takich, jak buty, czy biżuteria dopasować do okazji.  

3.Ze spodniami i okryciem

Aby uzyskać efekt wyrafinowanego wyglądu spróbuj połączenia swojego ulubionego białego podkoszulka z zapinanym na guziki okryciem, najlepiej oversize. 

4.Ze spódniczką mini

Zainspiruj się stylem Kendall Jenner. Wyszukaj dżinsową spódnicę i zestaw ją z białym podkoszulkiem z zaokrąglonym dekoltem. 

5.Z dżinsowa spódnicą midi

Jeśli nie jesteś zwolenniczką opcji z mini, to sięgnij po wariant midi.  Dżinsowa spódnica tej długości to popularny trend tego lata, szczególnie jeśli dzień nie jest aż tak upalny.  

6.Z damskim garniturem 

Uwielbiamy moment matchy-matchy. Niezależnie od tego, czy chcesz stylizować biały podkoszulek ze spodniami, czy z zestawem takim jak poniżej, to biały podkoszulek jest idealną warstwą pod ten zestaw.

7. Marynarka + bermudy

Bermudy wróciły do łask już jakiś czas temu. Dobrym pomysłem będzie więc połączenie ich z pasującą marynarką oraz topem oversize. Idealny pomysł nie tylko na dzień w biurze!

Jakościowe białe topy, znajdziesz:

Levi’s, 129,90 zł

Moye, 950,00 

COS, ok 129 zł