NOWOŚĆ od Molton Brown: edycja limitowana Graceful Apricot & Freesia - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • NOWOŚĆ od Molton Brown: edycja limitowana Graceful Apricot & Freesia

NOWOŚĆ od Molton Brown: edycja limitowana Graceful Apricot & Freesia

Materiał reklamowy

 

Molton Brown, brytyjscy twórcy zapachów, świętują nadejście wiosny nowym, kwiatowo-owocowym zapachem, Graceful Apricot & Freesia. Kolekcja, która charakteryzuje się wyjątkowym stężeniem zapachowym, poetycko oddaje klimat angielskiego sadu. Soczysta, promienna i pomarańczowa morela łączy się z żywą i jasną mandarynką. Musująca frezja i kremowe płatki magnolii spływają kaskadą w miękkość piżma; Rześka, ale uspokajająca dla błogiej równowagi. Nadaj wiosennej świeżości swojemu rytuałowi pielęgnacji ciała: ożyw zmysły, dzięki naszemu żelowi do kąpieli i pod prysznic, którego zapach jeszcze długo będzie unosił się w łazience. Następnie wmasuj w skórę, lekki jak piórko, balsam do ciała, aby uzyskać miękkie i perfumowane wykończenie.

Będąc córką plantatora winorośli, Starsza Perfumiarka Julie Massé, zagłębiła się w swoją wrodzoną miłość do natury, aby stworzyć ten zapach. Złożony akord przewodni frezji został zainspirowany przez jej sentyment do tego kwiatu.

“Frezja, to jeden z pierwszych kwiatów kwitnących po zimie. Przynosi radość i ukojenie, dzięki swojej lśniącej oraz wielowymiarowej postaci. W tej kompozycji chciałam zatrzymać wspomnienie tych pięknych kwiatów, kwitnących pośród drzew owocowych w moim ogrodzie.”

Julie Massé, Starsza Perfumiarka

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Molton Brown (@moltonbrown)

Czy wiesz, że…?

Kolekcja jest w pełni wegańska i tak jak pozostałe nasze produkty, jest wolna od okrucieństwa oraz została wyprodukowana w Anglii, w naszym neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla zakładzie w Hertfordshire. Aby zmniejszyć ilość odpadów, plastikowe butelki wykonaliśmy z plastiku w 50 proc. pochodzącego z recyklingu.

Kolekcja dostępna jest w wybranych perfumeriach Douglas i na douglas.pl.