Nowy butik ANIA KRUK w Centrum Handlowym Westfield Arkadia! - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • Nowy butik ANIA KRUK w Centrum Handlowym Westfield Arkadia!

Nowy butik ANIA KRUK w Centrum Handlowym Westfield Arkadia!

materiał partnera

 

ANIA KRUK świętuje otwarcie kolejnego butiku w Warszawie. Od teraz Klienci mogą znaleźć produkty marki w Centrum Handlowym Westfield Arkadia na poziomie 0. 

ANIA KRUK Westfield Arkadia

ANIA KRUK to biżuteria, która pasuje do każdego. Markę cieszy różnorodność i niezależność, a w dodatkach – ponadczasowość i lekkość. Produkty wpisują się w najnowsze trendy, inspirują, a dodatkowo sprawiają, że każdy czuje się sobą. ANIA KRUK to nie tylko biżuteria — marka wykorzystuje swoje kanały również do tego, by mówić o rzeczach społecznie ważnych.

Nowy Butik przyciąga nie tylko uniwersalną biżuterią, ale inspirującą i kolorową aranżacją. To miejsce, w którym każdy może poczuć się sobą i dobrać dodatki do swojego osobistego stylu.

A z racji tego, że ANIA KRUK uwielbia też wszystkie psiaki, do butiku można zabrać ze sobą swojego pupila — dla czworonożnych przyjaciół została przygotowana specjalna miseczka z wodą, żeby mogły odpoczywać, kiedy klienci będzą wybierać ulubioną biżuterię.

ANIA KRUK Westfield Arkadia

Marka Ania Kruk

Biżuterię ANIA KRUK można nosić tak, jak i kiedy się chce — wzory łączą w sobie neutralność i ponadczasową klasykę. To od nas zależy, jak będziemy je stylizować. Ta myśl jest przełożona na butik w Centrum Handlowym Westfield Arkadia, gdzie znajdziemy biżuteryjne bestsellery, kolczyki piercingowe i wzory, które są idealnym pomysłem na prezent.  

ANIA KRUK Westfield Arkadia

ANIA KRUK to także biżuteria, którą można podarować na prezent niezależnie od okazji. Drobne przyjemności, podziękowanie bliskiej osobie i miłe gesty — wszystko, czego potrzebujemy znajdziemy w butiku.