Calvin Klein wskrzesza film z lat 90' z Kate Moss - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • Calvin Klein wskrzesza film z lat 90′ z Kate Moss

Calvin Klein wskrzesza film z lat 90′ z Kate Moss

W 1990 roku Linda Evangelista wypowiedziała o modelkach słynne słowa ” Nie wstajemy z łóżka za mniej niż 10 000 dolarów dziennie” – jej koleżanka po fachu –  Kate Moss swojego czasu nawet nie musiała otwierać oczu, aby zarobić jeszcze więcej.  Kate to ikona mody i chyba nikomu nie trzeba o tym przypominać.

W 1993 roku, jako wschodząca gwiazda wybrała się na Wyspy Dziewicze w towarzystwie swojego ówczesnego chłopaka i fotografa Mario Sorrenti. Jednak nie był to typowy wyjazd modelki do pracy przy sesji. Podczas tej wyprawy nie towarzyszyła im ekipa: nie było fryzjerów, artystów makeup, stylistów, ani producentów. Powstałe zdjęcia to nie ujęcia modelki, a sposób w jaki zakochany chłopak patrzy na swoją wybrankę.

The Front Row View

The Front Row View

Te zdjęcia wykorzystano do promocji kultowego zapachu Calvin Klein Obssesion. Kampania z wizerunkiem Kate Moss odniosła ogromny sukces, była dosłownie wszędzie – billboardy, busy, magazyny.

Sięgając do archiwum Raf Simons postanowił wykorzystać wcześniej niepublikowane materiały filmowe z tej sesji przy okazji premiery nowych perfum dla kobiet –  Calvin Klein Obsessed. Film ukazuje młodą Kate, jest prosty i magiczny. 

Launch nowych perfum Calvin Klein Obsessed odbędzie się 1 lipca 2017 i będzie promowany przez ten film oraz zdjęcia z kampanii zapachu Obsession. 

fashionista.com/

fashionista.com/


 

POST A COMMENT

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.