Kwieciste wariacje - inspiracje z sukienką w roli głównej - issue27.pl
 • MODA  • Kwieciste wariacje – inspiracje z sukienką w roli głównej

Kwieciste wariacje – inspiracje z sukienką w roli głównej

Stoisz codziennie rano przed szafą i nie wiesz, czy ubrać się tak, jak gdyby to był sierpień, czy  jakby wciąż było prawdziwe lato? Nie jesteś jedyna ☺ Ale lato ciągle trwa i teraz jest właśnie najlepszy czas na wyciągnięcie z garderoby naszej dzisiejszej bohaterki: sukienki w kwiaty ?

Idealnym wyborem będzie jej dłuższa wersja, do połowy łydki lub kostek, w stylu tych, które nosiły nasze babcie ? Nie martw się jednak, jeśli masz inną! Wystarczy tylko zaaranżować odpowiednią scenerię ☺

Jeśli lubisz wygodę, nie masz po co z niej rezygnować. Załóż do kwiatów sportowe buty i pozwól, by wystawały z nich kolorowe skarpetki. Taki look lansowały całe lato wszystkie skandynawskie influencerki, udowadniając, że sneakersy to mała czarna wśród obuwia: pasują zawsze i do wszystkiego ? ?

Aby podkręcić urban look, wystarczy, że zignorujesz kolor i printy dodatków, one MAJĄ “nie pasować” ☺ Więc jeśli wstałaś lewą nogą, nie masz czasu ani humoru, to świetnie ? złap pierwsze rzeczy z brzegu i biegnij, sukienka w kwiaty komponuje się fantastycznie w gryzącym towarzystwie neonowych kolorów torebek i czapek bejsbolowych.

Teraz, gdy rano jest chłodno, nie ma sensu rezygnować z warstw. Jeśli masz ochotę na dzień w bluzie dresowej – ubierz ją na sukienkę i wsuń kaptur na głowę!

https://www.instagram.com/p/BYTypLuBtOi/?taken-by=fashioninpills

Jeśli jednak wolałabyś zachować bardziej spójny i spokojny look, to zarzuć dżinsową kurtkę (w obojętnie jakim kolorze) i podwiń rękawy, żeby kwiatowe mankiety wystawały również na nadgarstkach.

Taką romantyczną stylizację dobrze uzupełnią ciężkie botki z ćwiekami albo kowbojki ? Warto założyć duże kolczyki, aby podkręcić efekt retro.

 

W kwestii make-upu i stylizacji włosów, lepiej pozostać saute i pozwolić sukience być pięknym tłem dla naszych twarzy, do czego cudownie inspiruje piękna sesja Karlie Kloss na 125-lecie amerykańskiego Vogue.  

Tak więc póki czas, zakładaj swoją kwiecistą sukienkę, kolekcjonuj wspomnienia i ciesz się ostatnimi tygodniami tego lata!

https://www.instagram.com/p/BYQCJkVFC13/?taken-by=stylesightworldwide

Autorka: Joanna Johansen

Joanna Johansen – modelka, stylistka, graficzka. Piękna i utalentowana, od teraz w autorskich tekstach będzie inspirować czytelniczki issue27.pl swoim świeżym i elastycznym podejściem do panujących trendów.