Czego możemy się nauczyć od Olivii Palermo - lekcja nowoczesnego stylu - issue27.pl
 • MODA  • Czego możemy się nauczyć od Olivii Palermo – lekcja nowoczesnego stylu

Czego możemy się nauczyć od Olivii Palermo – lekcja nowoczesnego stylu

Jeśli zastanawiacie się kogo, spośród wszystkich celebrytek można nazwać ikoną mody naszych czasów, której styl jest godny naśladowania, to z czystym sumieniem wskazujemy Olivię Palermo. Jej nienaganne i pomysłowe, aczkolwiek nieprzekombinowane stylizacje są wzorem dla kobiet ceniących nieco urozmaicąną różnego rodzaju dodatkami klasykę. 

Zakochane w stylu Olivii Palermo, prezentujemy zasady, którymi kieruje się ona w swoich stylizacjach. 

Czasem po prostu postaw na buty

Spieszysz się i nie masz czasu na wymyślne stylizacje ? – Olivia Palermo ma na to doskonały sposób, postaw na prostą sukienkę i zestaw ją z szałowymi butami, dzieki którym cały look nabierze efetu WOW. 

Nie trać wiary w róż 

Może być łososiowy, pudrowy, albo poprostu „Millennial Pink” (nazwany kolorem naszej generacji). Wybory Olivii Palermo udowadniają, że włożenie różowej sukienki nie uczyni stoju mniej szykownym, a wręcz przeciwnie, podkreśli dziewczęcość i delikatność kobiecej urody. 

Zaszalej z kolorami

Znudziły Ci się stylizacje w zachowawczych barwach, a najlepiej czujesz się w klasycznych krojach i zestawianiach? Wybierz stój w niebalnym, rzucającym się w oczy kolorze i zestaw to ze wzorami. Taki zabieg pomoże zachować Ci sylwetkę, w której czujesz się swobodnie, zyskując przyciągający spojrzenia look – połączenie idealne. 

Spódnica maxi – tajna broń

Spacer po parku, piknik z przyjaciółmi, impreza służbowa … okazje do włożenia długiej, lekko zwiewnej spódnicy można wymieniać bez końca, a co za tym idzie czyni ją to niesamowicie uniwersalną. Urozmaicając swoją garderobę o spódnicę maxi, błyskawiczne skomponowanie stylizacji na nieplanowane wyjście już nie będzie dla Ciebie problemem!

Wybierz spodnie we wzory

Groszki, paski, roślinny deseń, uniwersalność mody w obcenych czasach pozwala na pełne szaleństwo w kwestii -modnych- motytów. Niezależnie, który z nich wybierszesz, zawsze będziesz en vogue. 

 Baśniowy Black Tie

W przypadku wznisłych uroczystości Olivia Palermo zwykle wybiera niezykle kobiece i baśniowe suknie, które przyciągają uwagę.