Office monday - odśwież swój służbowy styl! - issue27.pl
 • MODA  • Office monday – odśwież swój służbowy styl!

Office monday – odśwież swój służbowy styl!

Czy Tobie również ten weekend znów minął za szybko? Pewnie już irytujesz się na myśl o poniedziałkowym poranku przed szafą, w której nigdy nic nie możesz znaleźć? Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę: szykowanie się do wyjścia w pośpiechu to najgorszy możliwy pomysł, bo nie da się zrobić perfekcyjnego make-upu będąc spóźnioną! Nastaw budzik wcześniej, zaparz pyszną kawę i do dzieła!

https://www.instagram.com/p/BYyVmfXF_wR/?taken-by=camimorrone

Przygotuj zestawy do pracy na każdy dzień z góry, żeby uniknąć krzątaniny i przypadkowych, nudnych wyborów z przyzwyczajenia. Zapomnij o taliowanej marynarce w czarnym kolorze: nie zdajesz w niej matury, a do pracy nie przychodzisz za karę (niech przynajmniej tak to nie wygląda).

https://www.instagram.com/p/BYy6k7kFGGn/?taken-by=stylesightworldwide

Zasygnalizuj światu swoją kreatywność i pasję, zakładając ubrania w pięknych kolorach, które rządzą tej jesieni. Jeśli nie ufasz swojemu wyczuciu w łączeniu kilku naraz, możesz zdecydować się na total look, komplet spodni i marynarki, który “rozluźnisz” zestawiając go razem z sportowymi butami i T-shirtem z nadrukiem.

https://www.instagram.com/p/BY1FiNwjZb9/?taken-by=streetstylegallery

Total look możesz zmodyfikować, łącząc różne elementy garderoby w nie jednym kolorze, ale kilku jego odcieniach. Nie bój się mieszać faktur i materiałów! Satyna z wełną i bawełną? Świetnie, spójrz tylko jak wygląda w takim przepysznie karmelowym zestawieniu Kasia Struss na najnowszej okładce Viva!Moda ?

https://www.instagram.com/p/BYtj-73DTkF/?taken-by=mariannayurkiewicz

Jeśli wolisz nosić coś zwiewnego do pracy, zdecyduj się na zestaw pilnej school-girl ? skompletuj spódniczkę (najlepiej z zakładkami) z białą koszulą i podkolanówkami. Nie zapomnij o ciut za dużej marynarce, żeby dodać sobie luzu i nonszalancji. Nikt nie musi wiedzieć, że dokładnie przestudiowałaś ten efekt ?

Czujesz, że liceum skończyłaś już zbyt dawno temu i nie chcesz tam wracać? Seksowna granatowa garsonka z pięknym naszyjnikiem i szpilki to klasyka, w której nie można wypaść źle ? Pamiętaj tylko, żeby dekolt nie był za duży! Nie chcesz przekroczyć granicy dobrego smaku, to nie w Twoim stylu ?

https://www.instagram.com/p/BY4OnhWjkuV/?taken-by=stylesightworldwide

Jeśli mini to dla Ciebie jednak za dużo, a wciąż chciałabyś wyglądać dziewczęco, to założ sukienkę na szelkach a pod nią śnieżnobiałą bluzkę. Żeby nie było za nudno, dodaj wystrzałowe botki i dobierz do nich kolorową torebkę: pamiętaj, że era “pasujących” do siebie dodatków minęła lata temu! Już nie musisz tworzyć z nich bliźniaczych kolorystycznie kompletów ? ?

https://www.instagram.com/p/BY3r8qPhXd_/?taken-by=fashioninpills

https://www.instagram.com/p/BY4OaqGDlit/?taken-by=stylesightworldwide

Zainwestuj w przynajmniej jeden komplet garniturowy na wypadek, gdybyś zaspała ? Nie ma nic wygodniejszego, niż oversize’owy zestaw rodem z garderoby mamy. Nie musisz się zastanawiać z jaką bluzką go zestawić, może być w dowolnym kolorze i pasuje do wszystkiego.

https://www.instagram.com/p/BYnReI2jYvV/?taken-by=sodadeworld

Obejrzyj teledysk przepięknej piosenkarki Dua Lipa, ubranej w absolutny hit kolorystyczny sezonu ? Nie powstrzymuj się przed noszeniem jaskrawych ubrań, nie bój się błyszczących dodatków! Miej odwagę nie być w pracy szarą myszką, w końcu zamierzasz na szczyt i przyszłaś tu po awans ✨

Autor: Joanna Johansen