AirField przedstawia trzy unikalne linie na jesień - issue27.pl
 • TRENDY  • AirField przedstawia trzy unikalne linie na jesień

AirField przedstawia trzy unikalne linie na jesień

AirField to obecnie największy austriacki producent mody damskiej, jego sklepy znajdują się m.in. w Austrii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Luksemburgu, Niemczech i Szwajcarii. Znakiem rozpoznawczym marki jest zatarcie granicy między klasyką, a najnowszymi trendami. Połączenie ponadczasowości z najmodniejszymi elementami pozwala kobietom na indywidualne kreowanie własnego stylu. Ambasadorkami marki były m.in. Claudia Schiffer, Alessandra Ambrosio, Sharon Stone,, Carmen dell’ Oreficio oraz Helena Christensen.

 

 

Jesień – zima 2017/18

 

Kolekcja wyróżnia się kontrastami – połączeniem futra z jedwabiem, stylu szykownego ze sportowym czy kobiecych krojów inspirowanych modą męską. Elementy nowego stylu wykorzystane w projektach bluzek i sukienek tworzą pożądany kontrast między kobiecymi krojami, a modę sportową. Na ten sezon AirField przedstawia 3 indywidualne linie, które zostały wykonane z niezwykłą dbałością o detal.

 

Miejska Dżungla

„Mix & Mix” to motyw przewodni linii „Miejska dżungla”, łączącego nadruki, tkaniny, a także elementy z różnych epok w jedną linię. W linii tej dominuje czerń, którą połączono z ciepłymi piaskowymi tonami oraz świeżą zielenią. Użyte w kolekcji tkaniny, takie jak charakterystyczny dla odzieży sportowej „softshell” (nowoczesna, niezwykle lekka tkanina stosowana do szycia odzieży sportowej) połączono z eleganckimi wykończeniami takimi jak: futro zdobiące kaptury oraz eleganckie guziki.

 

Czarny Romantyzm

„Mix & Match” – elementy punku i tradycji w której widoczne są wpływy militarne i romantyczne łączą się w tej niekonwencjonalnej linii. Wpływy lat 80. z kolei widoczne są w użytych tkaninach – ekspresyjnych żakardach, ponadczasowych koronkach oraz sztucznych futrach. Kontrastujące ze sobą połączenia tkanin, podkreślają ich kolory – cielisty, miętowy oraz szaro-brązowy.

 

Wild One

Linia ta opiera się na motywie nadruków zwierzęcych, które łączą się ze sobą tworząc charakterystyczny dla marki AirField styl. Dominującymi kolorami linii są: szarobrązowy, czerń oraz dżins występujący w klasycznym ciemnym odcieniu. Dodatkowym, pojawiającym się w linii akcentem, jest kalibrowy błękit.

 

 

Kolekcja jesień/zima 2017 dostępna będzie w wybranych butikach multibrandowych na terenie całej Polski oraz online.