Kurtki inspirowane chmurami - Liu Jo Les Plumes! - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Kurtki inspirowane chmurami – Liu Jo Les Plumes!

Kurtki inspirowane chmurami – Liu Jo Les Plumes!

Sezon jesienno-zimowym to czas, kiedy niezbędnym elementem garderoby są kurtki. Chcemy, aby były nie tylko ciepłe, ale także modne. Najnowsze propozycje włoskiej marki Liu Jo właśnie takie są!

 

 

Kolekcja 

 

 

W kolekcji włoskiej znajdziemy puchowe kurtki, które nie tylko ochronią nas przed chłodem, ale i są wyjątkowo szykowne. W nadchodzącym sezonie kobiety nie będą musiały rezygnować z ciepła na rzecz zjawiskowego wyglądu.Inspiracją  dla projektantów marki były… chmury. Ich lekkość i miękkość wpłynęły na efekt końcowy Les Plumes. Pikowane kurtki z nowej linii są niezywykle wygodne i uniwersalne – sprawdzą się zarówno poczas pierwszych chłodnych dni, jak i zimowych temperatur. Les Plumes to modele, które okażą się idealne na co dzień, w połączeniu z jeansami, czy na wieczorne wyjście, z ołówkową spódnicą. Trzy style – Cristal Luxury, Sophisticated Active i City Grunge podbiją nasze serca w nadchodzącym sezonie.

 

 

Barwy przede wszystkim! 

 

 

Zaskakują nie tylko wykończenia kurtek – futrzane kołnierze, falbankowe rękawy, ale i kolorystyka. Znudzeni szarościami i czernią zimowych okryć wierzchnich, pokochamy zielenie, granaty, czerwienie i róże. Szykowne i wyrafinowane barwy ożywią nasze jesienne stylizacje. Tym razem zimę przywitamy z uśmiechem!

 

Galeria