Super figura Emily Ratajkowski - parę prostych zasad - issue27.pl
 • ZDROWIE  • FIGURA  • Super figura Emily Ratajkowski – parę prostych zasad

Super figura Emily Ratajkowski – parę prostych zasad

Ciało Emily Ratajkowski jest jej znakiem rozpoznawczym: drobna brunetka z obfitym biustem już wiele razy była obiektem rozmaitych dyskusji publicznych. Może się podobać lub nie, ale trzeba przyznać, że bez wątpienia należy do najbardziej porządanych kobiet w branży rozrywkowej na całym świecie. 

Urocza modelka i aktorka wiele razy podczas wywiadów przyznała, że jest szczęściarą, ponieważ doskonałą sylwetkę zawdzięcza swojemu metabolizmowi, jednak to nie wszystko, bowiem przyznaje się także do regularnych ćwiczeń. Co jeszcze robi Emily, aby być zawsze w wyśmienitej formie pomimo natłoku wielu obowiązków?

Śniadanie

Modelka przyznaje, że jej pierwszym posiłkiem jest ciastko zwane kouign-amann popite mocną, czarną kawą.

Lunch

Jak wyznała podczas jednego z wywiadów, najczęściej jest to sałatka bądź kanapka. Jednak, jak sama przyznaje, gdy jest na planie zdjęciowym musi powtrzymywać się widząc bufet ze wszystkimi łakociami. 

https://www.instagram.com/p/BXyLQtOFYNX/?taken-by=emrata

Mięsożercza piękność

Jakiś czas temu Emily przyznała się, że kocha jeść mięso i nie wyobraża sobie życia bez niego. Dodała także, że uwielbia właśnie tym dodatkiem urozmaicać swoje sałatki, aby zachować balans i utrzymać swój organizm w zdrowiu. 

Ćwiczenia

Podobnie jak większość z nas, Ratajkowski ma problem z planowaniem treningów, dlatego wykorzystuje każdą wolną chwilę na ćwiczenie yogi lub wspinaczkę. 

https://www.instagram.com/p/BVZYZ0vl2MN/?taken-by=emrata

Chcesz utrzymać relacje, jedz na mieście!

Aby nadrobić zaległości ze znajomymi, uwielbia zjadać kolacje na mieście. Klimat włoskich knajpek i kawiarni sprawia, że może się w pełni zrelaksowac i cieszyć czasem spędzonym wśród bliskich. 

https://www.instagram.com/p/BZZWvyylB0z/?taken-by=emrata

Woda & sen

Modelka przyznaje, że picie dużych ilości wody oraz wystarczająca ilość snu to klucz do sukcesu. 

https://www.instagram.com/p/BW-S2T7Fkzf/?taken-by=emrata

Metime

Emily uważa, że ćwiczenia i dieta są naprawdę ważne, jednak każda z nas powinna pamiętać o tym, aby nie być dla siebie zbyt surowa. Czasem zamiast kolejnej serii ćwiczeń lepiej zrobić sobie przerwę na odpoczynek i być „sama ze sobą”.

Sorry, the comment form is closed at this time.