Emily Ratajkowski stworzyła własną linię kostiumów kąpielowych! - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • Emily Ratajkowski stworzyła własną linię kostiumów kąpielowych!

Emily Ratajkowski stworzyła własną linię kostiumów kąpielowych!

Niekwestionowana Instagramowa królowa bikini dzięki ogromnej ilości zdjęć w skąpych stojach kąpielowych wyrobiła sobie w tej kwestii autorytet, który ciężko podważyć. Emily Ratajkowski ostatniego lata szczególnie upodobała sobie wysoko wycięte, jednoczęściowe modele, które świetnie komponują się z jeansami z podwyższonym stanem. 

https://www.instagram.com/p/BSJVMxNlTM8/?taken-by=emrata

Z miłości do bikini i Instagramu

Właśnie z tego zamiłowania do letnich akcesoriów stworzyła własną markę o nazwie Inamorata. Oczywiście projekty Emily bardzo szybko zyskały miano najbardziej Instagramych strójów, a zawdzięczają to nie tylko samej pomysłodawczyni, ale także retro wzorom, bikini z falbankami oraz idealnie skrojonymi kostiumom w letnich odcieniach. 

Kolekcja to trzy modele bikini oraz ta sama liczba strojów jednoczęściowych utrzymanych w jasnej kolorystyce i ozdobionych vintydżowymi motywami tj. groszkami czy lampardzimi centkami. Ceny wahają się od $75 do $160. 

Już teraz wróżymy tej linii ogromną popularność w social media, która zapewne rozpocznie się na długo przed oficjalnym rozpoczęciem letniego sezonu.

[Best_Wordpress_Gallery id=”43″ gal_title=”emr”]