NUDE WEAR - ubrania, które podkreślają styl. Wywiad z Magdaleną Smolik - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • NUDE WEAR – ubrania, które podkreślają styl. Wywiad z Magdaleną Smolik

NUDE WEAR – ubrania, które podkreślają styl. Wywiad z Magdaleną Smolik

Nude Wear to niezależna polska marka założona przez rodzeństwo Smolik. Projektują i produkują koszulki, bluzy i tuniki, które błyskawicznie stały się obiektem pożądania przez osoby interesujące się modą. Jeśli jesteście ciekawi jaką filozofią kierują się tworząc kolekcje, przeczytajcie wywiad z Magdaleną Smolik. 

Jak to się stało, że powstało NUDE WEAR?

Zainteresowanie modą towarzyszyło nam od zawsze. To właśnie z zainteresowania modą, designem oraz wzornictwem zrodził się pomysł na markę modową w takiej formie. Chcieliśmy stworzyć markę, z którą Klienci będą się chcieli identyfikować i z którą sami się identyfikujemy. Duży nacisk kładziemy na jakość naszych produktów, to według nas podstawa, której oczekują Klienci szukający oryginalnych, modnych ubrań.  

Ile osób tworzy markę?

Nude Wear założyłam razem z bratem rok temu. Sami zajmujemy się kreacją, projektami oraz odpowiadamy za cały proces powstawania kolekcji. Można powiedzieć, że krawiectwo i styl mamy w genach. Nasi dziadkowie prowadzili zakład krawiecki. Dlatego też nasze wspomnienia z najmłodszych lat z wizyt u babci i dziadka to maszyny do szycia, mnóstw o pięknych materiałów i wykroje. 

@lauracocoreiss, @whatannawears, @szindy, @gosiaboy, @olcyk

Jaka jest dziewczyna nosząca NUDE WEAR?

Jest Sobą! Chcieliśmy stworzyć produkty, które nie będą narzucały stylu, a będą go podkreślały.  

Największe marzenie związane z rozwojem marki?

Ciągły rozwój i poszerzanie oferty. Jesteśmy na początku drogi, dlatego marzeń i celów mamy mnóstwo. Mamy nadzieję, że pomysłów na nowe kolekcje nigdy nam nie zabraknie.

 Ikony stylu dla NUDE WEAR to?

Oczywiście mamy osoby, zarówno w kraju jak i za granicą, które podziwiamy za ich styl. Czerpiemy swoje inspiracje z różnych źródeł. Dlatego też ciężko by było wymienić tylko jedną ikonę dla naszej marki.

[Best_Wordpress_Gallery id=”41″ gal_title=”nude wear”]