Innowacyjna marka Sigma Beauty nareszcie w Polsce! - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • Innowacyjna marka Sigma Beauty nareszcie w Polsce!

Innowacyjna marka Sigma Beauty nareszcie w Polsce!

Sigma Beauty oficjalnie rozpoczęła współpracę z kosmetycznym gigantem Sephora.pl. Dla Polek ceniących wysoką jakość akcesoriów do makijażu w ofercie znajdą się najbardziej rozchwytywane produkty marki, docenione w przeszłości wieloma nagrodami: zestaw pędzli Best of Sigma Brush Set, rękawica czyszcząca 2X Sigma Spa® Brush Cleaning Glove, mata do czyszczenia pędzli Sigma Spa® Express Brush Cleaning Mat, a także wiele innych!

Sigma Beauty jest znana ze swoich wysokiej jakości ręcznie wykonanych produktów, które  zdobyły powszechne uznanie na całym świecie. Z czasem Sigma Beauty zajęła należne sobie miejsce w branży profesjonalnych akcesoriów, które pokochały topowe influencerki urodowe, profesjonalni makijażyści oraz kobiety ze wszystkich krajów. 

Wyjątkowe włókna pędzli Sigma Beauty

Wszystkie pędzle Sigma Beauty są wykonane z materiałów syntetycznych: SigmaTech® and Sigmax®. Stworzono je ze specjalnego termoplastycznego i zaawansowanego technologicznie polimeru, co w efekcie pozwoliło uzyskać wyjątkowo cienkie i miękkie włókna, które idealnie zbierają i następnie rozprowadzają sypki puder czy płynne i kremowe kosmetyki. 

Uchwyty pędzli Sigma Beauty

Sigma Beauty produkuje wszystkie uchwyty pędzli ze starannie wyselekcjonowanego, lekkiego oraz odpornego drewna powstałego w procesie recyklingu. Każdy uchwyt jest osobno cyklinowany i starannie wyszlifowany przed nałożeniem aż ośmiu warstw bazy i farby! 

Współpraca z Sephora.pl

10 października 2017 r. marka po raz pierwszy zaprezentowała swoją ofertę w Polsce na jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z branżą beauty – Sephora Open Door. Goście imprezy mogli przyjrzeć się z bliska bestsellerowym produktom do makijażu oraz akcesoriom służącym czyszczeniu i przechowywaniu pędzli. Sigma Beauty pojawi się na stronie kosmetycznego giganta pod koniec listopada. Jedno jest pewne: już wiemy co będzie najlepszym prezentem w te Święta!

Czołowe produkty marki

2X Sigma Spa® Brush Cleaning Glove – rewolucyjna rękawica do czyszczenia pędzli wykonana z wysokiej jakości silikonu dla efektywnego działania. Jedna strona jest pokryta specjalnie zaprojektowanymi wypustkami dedykowanymi czyszczeniu dużych pędzli do twarzy, natomiast druga służy czyszczeniu delikatniejszych pędzi do makijażu oczu.

Highlight & Contour Brush Set – składa się z 7 pędzli zaprojektowanych z myślą o perfekcyjnym uwydatnieniu rys twarzy. 

Most-Wanted Brush Set – zestaw 5 najlepiej sprzedających się pędzli wybranych przez miłośniczki makijażu. Najbardziej hot kombinacja w branży beauty!

The Travel Kit – zestaw zaprojektowany, by zmieścić wszystkie niezbędne pędzle na czas podróży. To 7 pędzli w rozmiarze mini zamkniętych w eleganckim i poręcznym futerale.