5 kawiarni w Warszawie z pyszną kawą i miejscem do pracy - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • 5 kawiarni w Warszawie z pyszną kawą i miejscem do pracy

5 kawiarni w Warszawie z pyszną kawą i miejscem do pracy

Na pewno wielu z Was nie potrafi skupić się na pracy w domu – bo przecież zawsze znajdzie się tysiąc rzeczy do zrobienia – akurat wtedy! 

A co, jeżeli na przykład nasz domowy internet odmówi posłuszeństwa?

Mamy na to wszystko sprawdzony sposób! Poniżej prezentujemy Wam pięć warszawskich kawiarni z pyszną kawą i wygodnym miejscem do pracy.

MINISTERSTWO KAWY

Na tyłach Placu Zbawiciela mieści się małe, klimatyczne Ministerstwo Kawy. Przepełnione jest cudownym aromatem najlepszych kaw świata, które na pewno pobudzą wszystkich ospałych do pracy. Dodatkowo (co uważamy za ogromny atut) w Ministerstwie możemy rozłożyć się na wygodnych fotelach lub sofie, dzięki czemu nasza praca będzie znacznie przyjemniejsza.

LABOUR CAFE 

Jest to miejsce absolutnie wyjątkowe. Dlaczego? Otóż jest to jedno z nielicznych miejsc, w którym znajdziemy osobną, cichą i przyjemną strefę do pracy. Co więcej, bez problemu możemy tam wydrukować lub przekserować potrzebne nam dokumenty. Mamy też dobrą wiadomość dla wszystkich studentów – Labour oferuje specjalną kawę studencką – białą lub czarną – za jedyne sześć złotych. Wpadajcie na Tamkę! 

MIAU CAFE

Teraz coś dla prawdziwych miłośników zwierząt – Miau Cafe na warszawskiej Woli, czyli dom sześciu pięknych kotków, które zapraszają do siebie i umilają ciężkie godziny spędzone przed ekranem laptopa. Wprawdzie na terenie całej kawiarni obowiązuje pewien regulamin ( np. nie można zmuszać ich do zabawy, kiedy nie wykazują  do takiej chęci) ale nie są to zasady, które przeszkadzałyby osobom rozumiejącym potrzeby i prywatność kotów.

 

STOR 

STOR to jedno z najbardziej obleganych miejsc w Warszawie. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ to miejsce po prostu uzależnia – aromatyczną kawą, pięknym wystrojem i miłą obsługą. Wygodne parapety wyłożone miękkimi poduszkami czekają i zapraszają wszystkich spragnionych pracy w towarzystwie domowego sernika oraz widoku na warszawskie Powiśle.

Sieć kawiarni GREEN CAFFE NERO 

Ta londyńska sieciówka jest inna niż pozostałe. Przyciąga ciepłym wnętrzem oraz muzyką przyjemną dla ucha. Co ważne, kawiarnie Green Cafe Nero są naprawdę duże, dlatego każdy znajdzie miejsce dla siebie. W Warszawie możecie znaleźć około dwudziestu punktów tej sieci „rozrzuconych” po całym mieście i w każdej z nich poczujecie atmosferę tego prawdziwego Londynu.

https://www.instagram.com/p/BZoO15fDwke/?taken-by=asia_twarog

To nasze ulubione miejsca do pracy przy komputerze z pyszną kawą i przytulnym otoczeniem. Jesteśmy pewni, że wielu z Was nieraz o nich słyszało, ale wszystkim tym, którzy nie mieli okazji ich odwiedzić – polecamy i serdecznie zapraszamy.  Naprawdę warto!

Autor: Asia Twaróg