5 najbardziej instagramowych miejsc we Wrocławiu - issue27.pl
 • PODRÓŻE  • 5 najbardziej instagramowych miejsc we Wrocławiu

5 najbardziej instagramowych miejsc we Wrocławiu

Mawia się, że jemy oczami. Nie sposób się z tym nie zgodzić. Wszyscy przecież lubimy designerskie wnętrza i pięknie podane potrawy. W każdym większym mieście znajdziemy cały szereg pięknych, klimatycznych miejsc. Dziś przedstawimy Wam nasze Top 5 najbardziej instagramowych miejsc we  Wrocławiu. Oprócz pysznego jedzenia oraz świetnego klimatu fotki na Instagram gwarantowana.

DINETTE

Jeśli śniadanie to twój ulubiony posiłek w ciągu dnia, koniecznie odwiedź restaurację Dinette. Tutejsze avocado toast nie mają sobie równych, a piękne wnętrze sprawia, że choć przez chwilę możemy poczuć się niczym w Paryżu czy Londynie.

https://www.instagram.com/p/BdsZapvB28D/?taken-by=dinette.pl

NANAN

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że już kiedyś słyszałaś tę nazwę. Cukiernia Nanan jest jednym z najpopularniejszych różowych miejsc w Polsce i przyciąga prawdziwe tłumy właśnie ze względu na swój design oraz fantazje na temat ciast i ciasteczek. Nie wszędzie przecież można zjeść eklery przypominające jednorożce. 

IGGY PIZZA 

Jeśli pizza to tylko w Iggy! Nowoczesne wnętrze w połączeniu z prawdziwą włoską pizzą tworzą klimat którego nie znajdziemy nigdzie indziej.  Marmurowe stoliki i neony na ścianach sprawiają ,że nie sposób wyjść stąd bez zdjęcia.

GLUTEN APPETIT

Jak sama nazwa wskazuje, tutaj rządzi gluten! W menu wszystko to co tylko można wyczarować z mąki czyli m.in. najróżniejsze pierogi, pyzy czy makarony.  Design restauracji jest bardzo minimalistyczny. Znajdziemy tutaj przede wszytstkim dużo zieleni w połączeniu z drewnem.

CAMPO

Coś dla fanów bardziej wyrafinowanej kuchni. Zjesz tutaj idealnie przyrządzone mięsa i ryby. Samo wnętrze restauracji jest bardzo intrygujące. Przeważają tu ciemne kolory z delikatnymi złotymi elementami. Idealnie miejsce na romantyczną kolacje we dwoje.

Autor: Magda Kołut